Citroën Xsara 2002
Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 50 994 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 15 999 Kčmedián 24 140 Kčdo 29 625 Kč
Pro Citroën Xsaru ročníku 2002 eviduje registr 5 627 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 1 849 vozů (32,9 %), dovoz tvoří 62,1 % ročníku (3 497 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu Xsary 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 24 let klesla plná způsobilost o 4,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 6 let | 91,9 % | 70 000 až 140 000 km |
| 8 let | 90,8 % | 90 000 až 160 000 km |
| 10 let | 91,5 % | 110 000 až 180 000 km |
| 12 let | 91,1 % | 130 000 až 200 000 km |
| 14 let | 91,3 % | 140 000 až 220 000 km |
| 16 let | 91,5 % | 150 000 až 230 000 km |
| 18 let | 90,9 % | 160 000 až 240 000 km |
| 20 let | 88,2 % | 160 000 až 250 000 km |
| 22 let | 86,8 % | 160 000 až 260 000 km |
| 24 let | 87,9 % | 160 000 až 250 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 66 kW (37,8 %), 1.7 Benzín 85 kW (19,6 %), 1.4 Benzín 55 kW (15,3 %).
Barevně převládá šedá-metal (17,5 %), druhá nejčastější je modrá-metal (10,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 50 994 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 93,1 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 93,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 175 013 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 134 323 až 221 815 km. To odpovídá asi 7 292 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (62,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 39 123 | 35,8 % |
| Brzdové zařízení | 23 005 | 21,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 21 444 | 19,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 9 604 | 8,8 % |
| Řízení | 7 465 | 6,8 % |
| Výhledy | 5 247 | 4,8 % |
| Obtěžování okolí | 1 792 | 1,6 % |
| Identifikace vozidla | 1 586 | 1,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2002
Závady, které technici u Citroënu Xsary 2002 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotkyObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.9 | B | 2,17× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,69× |
| Poklice brání kontrole upevnění kolNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.7 | B | 1,68× |
| Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2 | B | 1,65× |
| Nefunkční kontrolka MILObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.5 | B | 1,59× |
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,56× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poklice brání kontrole upevnění kolkód 5.2.2.7 | 20 let | 118 |
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.1 | 20 let | 503 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
Zobrazit všech 20 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 20 let | 4 347 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 20 let | 2 302 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 20 let | 1 505 |
| Emisní závady z řídicí jednotkykód 8.2.1.2.9 | 21 let | 190 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 21 let | 541 |
| Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.2 | 21 let | 509 |
| Nefunkční kontrolka MILkód 8.2.1.2.5 | 21 let | 91 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 21 let | 485 |
| Vůle v uložení mechanického odpruženíkód 5.3.1.1.1 | 21 let | 245 |
| Axiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.3.1 | 21 let | 197 |
| Nesvítí žádná brzdová svítilnakód 4.3.1.1.3 | 21 let | 78 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 21 let | 1 080 |
| Zařízení, umožňující vychýlení po nárazu, není funkčníkód 3.3.2.1 | 21 let | 98 |
| Některé okno nelze otevřítkód 3.2.5.1 | 21 let | 745 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2002
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 66 kW | 2 129 | 93,0 % | – |
| 1.7 Benzín 85 kW | 1 105 | 93,5 % | – |
| 1.4 Benzín 55 kW | 863 | 93,5 % | 28 500 Kč |
| 1.6 Benzín 80 kW | 645 | 92,4 % | – |
| 1.6 Benzín 70 kW | 322 | 93,1 % | 14 950 Kč |
| 2.0 Nafta 80 kW | 178 | 93,2 % | – |
| 1.9 Nafta 51 kW | 103 | 94,7 % | – |
| 1.7 Benzín+LPG 85 kW | 92 | 93,1 % | – |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën Xsary ročníku 2002 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 24 140 Kč (při mediánovém nájezdu 193 118 km). Běžné rozpětí je od 15 999 do 29 625 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 37 986 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 10 985 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu Xsary 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo19,9 % · 695 vozidel
- Itálie8,8 % · 306 vozidel
- Francie6,9 % · 242 vozidel
- Belgie3,1 % · 107 vozidel
- Nizozemsko2,1 % · 73 vozidel
- ostatní země5,9 % · 206 vozidel
- země neurčena53,4 % · 1 868 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj15,1 % · 7 681 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,7 % · 5 434 prohlídek
- Moravskoslezský kraj9,3 % · 4 719 prohlídek
- ostatní65,0 % · 33 160 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza17,5 % · 985 vozidel
- Modrá metalíza10,7 % · 603 vozidel
- Stříbrná metalíza7,0 % · 395 vozidel
- Stříbrná5,5 % · 308 vozidel
- Šedá5,2 % · 292 vozidel
- ostatní54,1 % · 3 044 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 16,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 6 611 vozů Citroënu Xsary 2002 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën Xsaru 2002
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.