Citroën Xsara 1998
Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 33 603 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Citroën Xsara ročníku 1998 má v ČR 5 299 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 814 vozů (15,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 84,4 % (4 470 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu Xsary 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 28 let klesla plná způsobilost o 2,5 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 10 let | 88,2 % | 100 000 až 160 000 km |
| 12 let | 86,7 % | 110 000 až 170 000 km |
| 14 let | 87,3 % | 130 000 až 190 000 km |
| 16 let | 88,5 % | 140 000 až 210 000 km |
| 18 let | 86,7 % | 150 000 až 220 000 km |
| 20 let | 86,7 % | 150 000 až 230 000 km |
| 22 let | 86,4 % | 150 000 až 230 000 km |
| 24 let | 87,9 % | 150 000 až 230 000 km |
| 26 let | 85,5 % | 150 000 až 240 000 km |
| 28 let | 85,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 66 kW (28,5 %), 1.4 Benzín 55 kW (28,5 %), 1.9 Nafta 66 kW (14,9 %).
Barevně převládá zelená-metal (15,5 %), druhá nejčastější je modrá-metal (13,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 33 603 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 91,7 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 172 391 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 139 071 až 210 800 km. To odpovídá asi 6 157 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,2 %), pak následují Plzeňský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (84,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 26 281 | 38,3 % |
| Brzdové zařízení | 16 652 | 24,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 10 434 | 15,2 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 6 723 | 9,8 % |
| Řízení | 4 760 | 6,9 % |
| Výhledy | 2 438 | 3,6 % |
| Identifikace vozidla | 749 | 1,1 % |
| Obtěžování okolí | 541 | 0,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 1998
Závady, které technici u Citroënu Xsary 1998 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1 | B | 1,39× |
| Koroze rámu narušující pevnostPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.2 | B | 1,35× |
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.4.2.1.1 | B | 1,33× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.1 | 20 let | 503 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 20 let | 3 729 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 20 let | 4 347 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 20 let | 2 613 |
Zobrazit všech 13 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 20 let | 2 830 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 20 let | 10 719 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 20 let | 4 814 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
| Koroze rámu narušující pevnostkód 6.1.1.3.2 | 21 let | 191 |
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdykód 1.4.2.1.1 | 21 let | 563 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 1998
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.8 Benzín 66 kW | 1 508 | 91,8 % | – |
| 1.4 Benzín 55 kW | 1 508 | 91,7 % | – |
| 1.9 Nafta 66 kW | 791 | 92,2 % | – |
| 1.6 Benzín 65 kW | 489 | 91,5 % | – |
| 1.9 Nafta 50 kW | 397 | 91,3 % | – |
| 1.8 Benzín 81 kW | 340 | 91,6 % | – |
| 1.9 Nafta 51 kW | 80 | 90,6 % | – |
| 1.8 Benzín 74 kW | 64 | 91,5 % | – |
| 2.0 Benzín 120 kW | 45 | 94,3 % | – |
Z registru vozidel
Složení Citroënu Xsary 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo7,5 % · 336 vozidel
- Itálie4,0 % · 178 vozidel
- Francie2,2 % · 100 vozidel
- Rakousko1,9 % · 87 vozidel
- Nizozemsko1,2 % · 53 vozidel
- ostatní země1,7 % · 74 vozidel
- země neurčena81,5 % · 3 642 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj13,9 % · 4 665 prohlídek
- Plzeňský kraj10,1 % · 3 397 prohlídek
- Moravskoslezský kraj8,9 % · 3 002 prohlídek
- ostatní67,1 % · 22 539 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza15,5 % · 822 vozidel
- Modrá metalíza13,5 % · 718 vozidel
- Červená metalíza10,0 % · 531 vozidel
- Šedá metalíza9,7 % · 516 vozidel
- Červená tmavá8,3 % · 442 vozidel
- ostatní42,8 % · 2 270 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 5,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 5 481 vozů Citroënu Xsary 1998 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën Xsaru 1998
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.