Citroën Xsara 2006
Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 16 242 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 33 402 Kčmedián 39 500 Kčdo 53 500 Kč
V roce 2006 eviduje registr Citroënu Xsary 1 634 vozů. V provozu jich zůstává 967 vozů (59,2 %); ze zahraničí dovezeno 657 vozů (40,2 %).
Jak ročník stárne
Citroënu Xsary 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 9,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,9 % | 40 000 až 120 000 km |
| 6 let | 93,6 % | 60 000 až 140 000 km |
| 8 let | 93,8 % | 80 000 až 160 000 km |
| 10 let | 93,5 % | 100 000 až 180 000 km |
| 12 let | 93,8 % | 120 000 až 200 000 km |
| 14 let | 91,4 % | 140 000 až 210 000 km |
| 16 let | 91,7 % | 150 000 až 230 000 km |
| 18 let | 87,9 % | 150 000 až 240 000 km |
| 20 let | 86,9 % | 160 000 až 240 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 80 kW (42,3 %), 1.6 Nafta 80 kW (24,7 %), 1.6 Nafta 66 kW (24,7 %).
Barevně převládá šedá-metal (19,6 %), druhá nejčastější je šedá (16,2 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 16 242 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 156 197 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 112 877 až 200 543 km. To odpovídá asi 7 810 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (48,5 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (40,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 11 890 | 35,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 6 645 | 19,8 % |
| Brzdové zařízení | 6 598 | 19,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 2 761 | 8,2 % |
| Řízení | 2 540 | 7,6 % |
| Výhledy | 1 718 | 5,1 % |
| Obtěžování okolí | 900 | 2,7 % |
| Identifikace vozidla | 529 | 1,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2006
Závady, které technici u Citroënu Xsary 2006 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 2,05× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 2,04× |
| Koroze karoserie narušující pevnostPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2 | B | 1,75× |
| Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2 | B | 1,74× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 1,53× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 1,51× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 18 let | 141 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 19 let | 524 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 19 let | 497 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 20 let | 572 |
| Nesvítí povinný světlometkód 4.1.1.1.3 | 20 let | 229 |
Zobrazit všech 18 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 20 let | 582 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 20 let | 2 254 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 20 let | 7 475 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Koroze karoserie narušující pevnostkód 6.2.1.1.2 | 21 let | 693 |
| Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.2 | 21 let | 509 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 21 let | 485 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 21 let | 1 754 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 21 let | 1 080 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 21 let | 2 815 |
| Poškozená zásuvka tažného zařízeníkód 4.10.1.1 | 21 let | 196 |
| Prasklá prachovka převodky řízeníkód 2.1.1.5.2 | 22 let | 691 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2006
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 80 kW | 691 | 94,3 % | 51 000 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 404 | 93,1 % | 33 750 Kč |
| 1.6 Nafta 66 kW | 404 | 94,4 % | 35 774 Kč |
| 1.6 Benzín+LPG 80 kW | 69 | 95,2 % | – |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën Xsary ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 39 500 Kč (při mediánovém nájezdu 178 852 km). Běžné rozpětí je od 33 402 do 53 500 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 87 263 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 25 750 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu Xsary 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo31,1 % · 204 vozidel
- Francie12,8 % · 84 vozidel
- Belgie12,3 % · 81 vozidel
- Itálie12,2 % · 80 vozidel
- Rakousko9,6 % · 63 vozidel
- ostatní země9,9 % · 65 vozidel
- země neurčena12,2 % · 80 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj20,9 % · 3 400 prohlídek
- Hlavní město Praha11,2 % · 1 811 prohlídek
- Jihomoravský kraj11,1 % · 1 805 prohlídek
- ostatní56,8 % · 9 226 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza19,6 % · 320 vozidel
- Šedá16,2 % · 265 vozidel
- Hnědá pastel12,5 % · 204 vozidel
- Šedá pastel7,0 % · 114 vozidel
- Šedá základní5,7 % · 93 vozidel
- ostatní39,0 % · 638 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 31,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 423 vozů Citroënu Xsary 2006 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën Xsaru 2006
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.