Citroën Xsara 2002
1.4 Benzín 55 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 7 826 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 26 000 Kčmedián 28 500 Kčdo 35 486 Kč
V nabídce Citroënu Xsary ročníku 2002 obsadila motorizace 1.4 Benzín 55 kW třetí pozici: 863 vozů (15,3 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFW.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 94,3 % |
| 100-200 000 km | 93,0 % |
| 200-300 000 km | 91,8 % |
| nad 300 000 km | 94,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,5 % (7 826 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2002 (ročník průměrně 93,1 %).
Plnou způsobilost mělo 93,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 55 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Uvolněné ukotvení sedadlaPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.6.3.1 | A | 1,66× |
| Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1 | A | 1,6× |
| Vadný zdroj potkávacího světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4 | A | 1,41× |
| Netěsnost převodky řízeníŘízení · kód 2.1.1.5.1 | A | 1,33× |
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 1,28× |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,26× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 20 let | 2 613 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 20 let | 13 899 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 21 let | 1 080 |
Zobrazit všech 6 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 21 let | 2 815 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu Xsary 2002
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Benzín 55 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 28 500 Kč (při typickém nájezdu 236 000 km). Běžné rozmezí je 26 000–35 486 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2002 (24 140 Kč) je tato motorizace o 18 % výše.