Citroën Xsara 1999
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 34 236 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Citroën Xsara ročníku 1999 má v ČR 5 076 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 877 vozů (17,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 83,6 % (4 242 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu Xsary 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 26 let klesla plná způsobilost o 1,2 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 10 let | 89,2 % | 110 000 až 160 000 km |
| 12 let | 88,4 % | 120 000 až 180 000 km |
| 14 let | 88,8 % | 140 000 až 200 000 km |
| 16 let | 88,2 % | 150 000 až 220 000 km |
| 18 let | 87,8 % | 150 000 až 230 000 km |
| 20 let | 87,1 % | 160 000 až 240 000 km |
| 22 let | 87,9 % | 160 000 až 240 000 km |
| 24 let | 89,5 % | 150 000 až 240 000 km |
| 26 let | 87,9 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 55 kW (27,0 %), 1.8 Benzín 66 kW (23,1 %), 1.9 Nafta 66 kW (13,7 %).
Barevně převládá modrá-metal (15,1 %), druhá nejčastější je zelená-metal (12,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 34 236 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 175 134 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 140 421 až 214 774 km. To odpovídá asi 6 486 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,5 %), pak následují Plzeňský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (83,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 27 003 | 37,8 % |
| Brzdové zařízení | 17 023 | 23,8 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 11 127 | 15,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 7 302 | 10,2 % |
| Řízení | 4 893 | 6,8 % |
| Výhledy | 2 620 | 3,7 % |
| Identifikace vozidla | 862 | 1,2 % |
| Obtěžování okolí | 605 | 0,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 1999
Závady, které technici u Citroënu Xsary 1999 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1 | A | 2,54× |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,98× |
| Nesvítí některý přední mlhový světlometSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.1.1.1 | A | 1,94× |
| Prasklá prachovka převodky řízeníŘízení · kód 2.1.1.5.2 | A | 1,9× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,8× |
| Vadný zdroj potkávacího světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4 | A | 1,75× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 20 let | 2 613 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 20 let | 2 302 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 20 let | 1 505 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 20 let | 10 719 |
| Nesvítí některý přední mlhový světlometkód 4.5.1.1.1 | 22 let | 354 |
| Prasklá prachovka převodky řízeníkód 2.1.1.5.2 | 22 let | 691 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 1999
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 55 kW | 1 368 | 92,6 % | – |
| 1.8 Benzín 66 kW | 1 174 | 91,9 % | – |
| 1.9 Nafta 66 kW | 693 | 93,1 % | 20 519 Kč |
| 1.6 Benzín 65 kW | 474 | 90,7 % | – |
| 2.0 Nafta 66 kW | 473 | 90,9 % | 20 519 Kč |
| 1.9 Nafta 51 kW | 382 | 92,6 % | – |
| 1.8 Benzín 81 kW | 264 | 90,1 % | – |
| 1.9 Nafta 50 kW | 65 | 92,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Citroënu Xsary 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo9,1 % · 388 vozidel
- Itálie5,0 % · 211 vozidel
- Francie2,2 % · 92 vozidel
- Rakousko1,3 % · 57 vozidel
- Nizozemsko1,0 % · 42 vozidel
- ostatní země1,7 % · 73 vozidel
- země neurčena79,7 % · 3 379 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj14,0 % · 4 803 prohlídek
- Plzeňský kraj10,6 % · 3 646 prohlídek
- Moravskoslezský kraj9,2 % · 3 134 prohlídek
- ostatní66,2 % · 22 653 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza15,1 % · 768 vozidel
- Zelená metalíza12,3 % · 624 vozidel
- Šedá metalíza12,1 % · 614 vozidel
- Červená metalíza7,9 % · 402 vozidel
- Stříbrná metalíza7,8 % · 394 vozidel
- ostatní44,8 % · 2 274 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 6,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 5 305 vozů Citroënu Xsary 1999 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën Xsaru 1999
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.