Citroën Xsara 1999
1.8 Benzín 66 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 7 758 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
1.8 Benzín 66 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu Xsary ročníku 1999. V registrech je evidováno 1 174 vozů (23,1 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem LFX (dalších 5 kódových variant bylo postaveno na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 94,3 % |
| 100-200 000 km | 90,4 % |
| 200-300 000 km | 88,8 % |
| nad 300 000 km | 95,6 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,9 % (7 758 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 1999 (ročník průměrně 92,0 %).
Plnou způsobilost mělo 91,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.8 Benzín 66 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2 | B | 1,36× |
| Koroze karoserie narušující pevnostPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2 | B | 1,28× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 20 let | 10 719 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
Zobrazit všech 12 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 20 let | 18 693 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 20 let | 1 505 |
| Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.2 | 21 let | 509 |
| Koroze karoserie narušující pevnostkód 6.2.1.1.2 | 21 let | 693 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 21 let | 1 080 |
| Nesvítí některý přední mlhový světlometkód 4.5.1.1.1 | 22 let | 354 |
| Prasklá prachovka převodky řízeníkód 2.1.1.5.2 | 22 let | 691 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 1 174 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru: