Citroën C5 2004
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 11 707 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 31 500 Kčmedián 34 000 Kčdo 37 500 Kč
Ročník 2004 Citroënu C5 má v českých registrech 1 205 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 513 vozů (42,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 949 vozů (78,8 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 22 let klesla plná způsobilost o 3,9 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 6 let | 94,4 % | 100 000 až 170 000 km |
| 8 let | 92,2 % | 130 000 až 200 000 km |
| 10 let | 92,6 % | 150 000 až 210 000 km |
| 12 let | 91,2 % | 170 000 až 240 000 km |
| 14 let | 89,4 % | 190 000 až 260 000 km |
| 16 let | 89,4 % | 200 000 až 280 000 km |
| 18 let | 87,0 % | 200 000 až 300 000 km |
| 20 let | 84,7 % | 210 000 až 310 000 km |
| 22 let | 90,5 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 80 kW (33,7 %), 2.2 Nafta 98 kW (30,7 %), 1.6 Nafta 80 kW (8,0 %).
Barevně převládá šedá-metal (27,4 %), druhá nejčastější je šedá (10,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 11 707 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 93,1 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 93,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 202 347 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 159 403 až 252 911 km. To odpovídá asi 9 198 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (48,7 %), pak následují Praha a Ústecký kraj.
Vysoký podíl dovozů (78,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 7 248 | 29,5 % |
| Brzdové zařízení | 5 513 | 22,5 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 5 184 | 21,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 2 693 | 11,0 % |
| Řízení | 1 793 | 7,3 % |
| Výhledy | 1 254 | 5,1 % |
| Obtěžování okolí | 433 | 1,8 % |
| Identifikace vozidla | 433 | 1,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2004
Závady, které technici u Citroënu C5 2004 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,26× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 3 916 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 17 let | 595 |
| Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.1 | 17 let | 229 |
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 17 let | 897 |
Zobrazit všech 11 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 18 let | 195 |
| Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.1 | 18 let | 546 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 18 let | 1 314 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 18 let | 1 700 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 19 let | 1 744 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2004
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 80 kW | 406 | 92,9 % | 29 000 Kč |
| 2.2 Nafta 98 kW | 370 | 93,7 % | 33 900 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 96 | 92,8 % | 28 000 Kč |
| 2.0 Nafta 100 kW | 85 | 91,7 % | 33 000 Kč |
| 1.7 Benzín 85 kW | 71 | 92,0 % | 27 000 Kč |
| 2.0 Benzín 100 kW | 52 | 93,6 % | 33 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 228 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 46 000 Kč |
| 200 000 km | 37 000 Kč |
| 250 000 km | 32 000 Kč |
| 300 000 km | 27 000 Kč |
| 350 000 km | 25 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2004 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 34 000 Kč (při mediánovém nájezdu 227 747 km). Běžné rozpětí je od 31 500 do 37 500 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 65 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 30 000 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 46 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 25 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo14,8 % · 140 vozidel
- Nizozemsko10,7 % · 102 vozidel
- Itálie6,8 % · 65 vozidel
- Francie6,2 % · 59 vozidel
- Belgie5,8 % · 55 vozidel
- ostatní země15,8 % · 150 vozidel
- země neurčena39,8 % · 378 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj20,9 % · 2 451 prohlídek
- Hlavní město Praha12,5 % · 1 464 prohlídek
- Ústecký kraj9,6 % · 1 119 prohlídek
- ostatní57,0 % · 6 673 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza27,4 % · 330 vozidel
- Šedá10,7 % · 129 vozidel
- Modrá metalíza9,2 % · 111 vozidel
- Stříbrná metalíza7,1 % · 86 vozidel
- Černá metalíza6,6 % · 79 vozidel
- ostatní39,0 % · 470 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 20,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 606 vozů Citroënu C5 2004 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2004
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.