Citroën C5 2008
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 7 473 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 45 000 Kčmedián 59 800 Kčdo 75 000 Kč
Pro Citroën C5 ročníku 2008 eviduje registr 679 vozů. Aktivně jezdí 512 vozů (75,4 %), dovoz tvoří 58,0 % ročníku (394 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 4,9 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 96,1 % | - |
| 6 let | 94,9 % | 110 000 až 190 000 km |
| 8 let | 93,6 % | 140 000 až 210 000 km |
| 10 let | 91,9 % | 160 000 až 240 000 km |
| 12 let | 91,1 % | 180 000 až 260 000 km |
| 14 let | 91,9 % | 190 000 až 270 000 km |
| 16 let | 88,0 % | 200 000 až 290 000 km |
| 18 let | 91,2 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 100 kW (52,3 %), 1.6 Nafta 80 kW (20,8 %), 2.2 Nafta 125 kW (10,0 %).
Barevně převládá šedá-metal (19,7 %), druhá nejčastější je šedá (18,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 7 473 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 94,4 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 199 515 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 152 764 až 249 585 km. To odpovídá asi 11 084 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (58,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 2 964 | 25,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 2 302 | 20,0 % |
| Brzdové zařízení | 2 035 | 17,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 1 631 | 14,2 % |
| Řízení | 951 | 8,3 % |
| Výhledy | 690 | 6,0 % |
| Obtěžování okolí | 663 | 5,8 % |
| Identifikace vozidla | 278 | 2,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2008
Závady, které technici u Citroënu C5 2008 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 1,99× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 1,83× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,78× |
| Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1 | B | 1,61× |
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1 | B | 1,44× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,31× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 15 let | 213 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 622 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 480 |
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.1 | 16 let | 305 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 503 |
Zobrazit všech 13 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 1 746 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 17 let | 397 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 17 let | 595 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 17 let | 3 642 |
| Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.1 | 18 let | 546 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 1 316 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2008
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 100 kW | 355 | 93,9 % | 60 000 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 141 | 94,4 % | 45 000 Kč |
| 2.2 Nafta 125 kW | 68 | 96,0 % | 58 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 254 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 89 000 Kč |
| 200 000 km | 71 000 Kč |
| 250 000 km | 61 000 Kč |
| 300 000 km | 51 000 Kč |
| 350 000 km | 47 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 59 800 Kč (při mediánovém nájezdu 253 510 km). Běžné rozpětí je od 45 000 do 75 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 95 599 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 39 994 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 89 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 47 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo36,0 % · 142 vozidel
- Francie22,3 % · 88 vozidel
- Itálie10,9 % · 43 vozidel
- Belgie6,9 % · 27 vozidel
- Rakousko5,3 % · 21 vozidel
- ostatní země13,2 % · 52 vozidel
- země neurčena5,3 % · 21 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj22,7 % · 1 698 prohlídek
- Hlavní město Praha17,5 % · 1 310 prohlídek
- Jihomoravský kraj14,2 % · 1 063 prohlídek
- ostatní45,5 % · 3 402 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza19,7 % · 134 vozidel
- Šedá18,9 % · 128 vozidel
- Černá9,1 % · 62 vozidel
- Černá metalíza8,0 % · 54 vozidel
- Modrá metalíza5,3 % · 36 vozidel
- ostatní39,0 % · 265 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 38,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 186 vozů Citroënu C5 2008 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2008
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.