Citroën C5 2012
Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 2 324 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 77 735 Kčmedián 120 000 Kčdo 145 530 Kč
Ročník 2012 Citroënu C5 má v českých registrech 270 vozů. V provozu zůstává 246 vozů (91,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 114 vozů (42,2 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,5 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 94,2 % | - |
| 6 let | 94,6 % | - |
| 8 let | 92,4 % | 130 000 až 210 000 km |
| 10 let | 92,6 % | 150 000 až 230 000 km |
| 12 let | 88,0 % | 170 000 až 250 000 km |
| 14 let | 89,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (33,7 %), 2.0 Nafta 103 kW (28,1 %), 2.2 Nafta 150 kW (11,9 %).
Barevně převládá bílá (23,0 %), druhá nejčastější je šedá (19,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 2 324 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 93,4 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2011 (94,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 178 071 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 137 092 až 224 340 km. To odpovídá asi 12 719 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (42,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 683 | 20,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 672 | 19,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 533 | 15,6 % |
| Brzdové zařízení | 483 | 14,2 % |
| Obtěžování okolí | 337 | 9,9 % |
| Řízení | 329 | 9,7 % |
| Výhledy | 249 | 7,3 % |
| Identifikace vozidla | 121 | 3,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2012
Závady, které technici u Citroënu C5 2012 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 2,98× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 2,14× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,99× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,72× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 14 let | 375 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 622 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 480 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 503 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 1 746 |
Zobrazit všech 11 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 16 let | 2 137 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.1 | 17 let | 686 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 1 316 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 18 let | 3 600 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 6 087 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2012
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 120 kW | 91 | 93,4 % | 135 000 Kč |
| 2.0 Nafta 103 kW | 76 | 92,9 % | 90 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 184 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 169 000 Kč |
| 150 000 km | 136 000 Kč |
| 200 000 km | 111 000 Kč |
| 250 000 km | 93 000 Kč |
| 300 000 km | 76 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 120 000 Kč (při mediánovém nájezdu 184 270 km). Běžné rozpětí je od 77 735 do 145 530 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 150 573 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 53 159 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 169 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 76 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo31,6 % · 36 vozidel
- Francie26,3 % · 30 vozidel
- Itálie20,2 % · 23 vozidel
- Belgie6,1 % · 7 vozidel
- Dánsko5,3 % · 6 vozidel
- ostatní země7,9 % · 9 vozidel
- země neurčena2,6 % · 3 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj33,0 % · 766 prohlídek
- Hlavní město Praha31,4 % · 729 prohlídek
- Jihomoravský kraj18,7 % · 434 prohlídek
- ostatní17,0 % · 395 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá23,0 % · 62 vozidel
- Šedá19,3 % · 52 vozidel
- Černá17,8 % · 48 vozidel
- Šedá metalíza6,3 % · 17 vozidel
- Hnědá pastel5,6 % · 15 vozidel
- ostatní28,1 % · 76 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 52,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 646 vozů Citroënu C5 2012 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2012
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.