Citroën C5 2001
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 12 300 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 21 000 Kčobvykle 34 000 Kčdo 53 000 Kč
Citroën C5 ročníku 2001 má v ČR 1 472 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 436 vozů (29,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 84,6 % (1 245 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 8 let | 90,4 % | 120 000 až 190 000 km |
| 10 let | 90,0 % | 140 000 až 210 000 km |
| 12 let | 89,1 % | 150 000 až 220 000 km |
| 14 let | 89,3 % | 170 000 až 250 000 km |
| 16 let | 90,0 % | 180 000 až 270 000 km |
| 18 let | 89,1 % | 200 000 až 290 000 km |
| 20 let | 92,2 % | 200 000 až 300 000 km |
| 22 let | 92,6 % | - |
| 24 let | 91,6 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 98 kW (33,6 %), 2.0 Nafta 80 kW (23,6 %), 2.0 Benzín 100 kW (9,3 %).
Barevně převládá šedá-metal (28,1 %), druhá nejčastější je modrá-metal (12,8 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 12 300 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 93,0 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 205 198 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 162 140 až 256 421 km. To odpovídá asi 8 208 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (48,8 %), pak následují Praha a Plzeňský kraj.
Vysoký podíl dovozů (84,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 7 246 | 32,5 % |
| Brzdové zařízení | 5 063 | 22,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 4 153 | 18,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 2 687 | 12,0 % |
| Řízení | 1 600 | 7,2 % |
| Výhledy | 889 | 4,0 % |
| Identifikace vozidla | 367 | 1,6 % |
| Obtěžování okolí | 317 | 1,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2001
Závady, které technici u Citroënu C5 2001 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Opotřebená část vzduchového odpruženíNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.5.2.1 | A | 6,14× |
| Netěsnost hydraulického zařízeníPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.9.7.1 | A | 4,34× |
| Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1 | A | 2,85× |
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 2,09× |
| Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1 | A | 1,72× |
| Vadný zdroj potkávacího světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4 | A | 1,6× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 3 916 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 16 let | 2 137 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 17 let | 595 |
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 17 let | 897 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.1 | 18 let | 546 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 18 let | 1 314 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 18 let | 1 700 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 18 let | 3 712 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2001
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.2 Nafta 98 kW | 495 | 92,7 % | 37 000 Kč |
| 2.0 Nafta 80 kW | 347 | 93,0 % | 29 000 Kč |
| 2.0 Benzín 100 kW | 137 | 94,1 % | 34 000 Kč |
| 2.0 Nafta 88 kW | 105 | 93,3 % | 30 000 Kč |
| 1.7 Benzín 85 kW | 83 | 91,4 % | 26 000 Kč |
| 2.0 Benzín 103 kW | 68 | 93,3 % | 35 000 Kč |
| 2.9 Benzín 152 kW | 61 | 94,5 % | 76 000 Kč |
| 2.0 Nafta 79 kW | 52 | 91,6 % | 29 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 260 000 km, obvyklém pro vozy tohoto stáří podle STK. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 51 000 Kč |
| 200 000 km | 41 000 Kč |
| 250 000 km | 35 000 Kč |
| 300 000 km | 30 000 Kč |
| 350 000 km | 28 000 Kč |
Cenový odhad
Odhadovaná cena Citroën C5 ročníku 2001 je při nájezdu kolem 260 000 km přibližně 34 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 21 000 a 53 000 Kč. Záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Nájezd 260 000 km je pro vozy tohoto stáří obvyklý podle záznamů STK. S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 51 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 28 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo12,6 % · 157 vozidel
- Itálie5,8 % · 72 vozidel
- Nizozemsko4,3 % · 53 vozidel
- Francie4,0 % · 50 vozidel
- Rakousko3,1 % · 39 vozidel
- ostatní země6,4 % · 80 vozidel
- země neurčena63,8 % · 794 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj17,2 % · 2 113 prohlídek
- Hlavní město Praha9,1 % · 1 119 prohlídek
- Plzeňský kraj8,9 % · 1 099 prohlídek
- ostatní64,8 % · 7 969 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza28,1 % · 414 vozidel
- Modrá metalíza12,8 % · 188 vozidel
- Stříbrná metalíza9,6 % · 141 vozidel
- Stříbrná7,3 % · 108 vozidel
- Zelená metalíza5,5 % · 81 vozidel
- ostatní36,7 % · 540 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 11,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 724 vozů Citroënu C5 2001 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2001
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.