Citroën C5 2007
Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 7 900 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 32 731 Kčmedián 50 799 Kčdo 59 084 Kč
Citroën C5 ročníku 2007 má v ČR 774 vozů. V provozu jich zůstává 499 vozů (64,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 48,1 % (372 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,2 % | 60 000 až 140 000 km |
| 6 let | 92,2 % | 100 000 až 180 000 km |
| 8 let | 90,7 % | 130 000 až 200 000 km |
| 10 let | 93,0 % | 150 000 až 220 000 km |
| 12 let | 88,7 % | 160 000 až 240 000 km |
| 14 let | 92,0 % | 180 000 až 260 000 km |
| 16 let | 88,2 % | 190 000 až 280 000 km |
| 18 let | 90,9 % | 190 000 až 290 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 100 kW (47,2 %), 1.6 Nafta 80 kW (34,9 %), 2.2 Nafta 125 kW (11,6 %).
Barevně převládá šedá-metal (21,8 %), druhá nejčastější je šedá (14,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 7 900 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 93,4 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 190 217 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 141 965 až 239 973 km. To odpovídá asi 10 011 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,0 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (48,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 4 025 | 28,1 % |
| Brzdové zařízení | 2 966 | 20,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 2 589 | 18,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 1 692 | 11,8 % |
| Řízení | 1 159 | 8,1 % |
| Výhledy | 886 | 6,2 % |
| Obtěžování okolí | 647 | 4,5 % |
| Identifikace vozidla | 342 | 2,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2007
Závady, které technici u Citroënu C5 2007 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 2,21× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 1,97× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,67× |
| Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2 | B | 1,34× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 15 let | 213 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 622 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 480 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 3 916 |
Zobrazit všech 14 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.2 | 17 let | 346 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 17 let | 595 |
| Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.1 | 17 let | 229 |
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 17 let | 897 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.1 | 18 let | 546 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 1 316 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 18 let | 1 314 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 19 let | 1 744 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2007
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 100 kW | 365 | 93,0 % | 59 000 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 270 | 93,7 % | 50 347 Kč |
| 2.2 Nafta 125 kW | 90 | 93,4 % | 66 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 243 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 74 000 Kč |
| 200 000 km | 59 000 Kč |
| 250 000 km | 51 000 Kč |
| 300 000 km | 42 000 Kč |
| 350 000 km | 39 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 50 799 Kč (při mediánovém nájezdu 243 050 km). Běžné rozpětí je od 32 731 do 59 084 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 61 653 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 25 000 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 74 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 39 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo33,9 % · 126 vozidel
- Francie16,9 % · 63 vozidel
- Nizozemsko11,8 % · 44 vozidel
- Belgie7,5 % · 28 vozidel
- Itálie6,7 % · 25 vozidel
- ostatní země19,1 % · 71 vozidel
- země neurčena4,0 % · 15 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj21,9 % · 1 727 prohlídek
- Hlavní město Praha19,1 % · 1 512 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,3 % · 971 prohlídek
- ostatní46,7 % · 3 690 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza21,8 % · 169 vozidel
- Šedá14,3 % · 111 vozidel
- Červená tmavá5,7 % · 44 vozidel
- Černá metalíza5,2 % · 40 vozidel
- Šedá pastel5,0 % · 39 vozidel
- ostatní47,9 % · 371 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 27,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 126 vozů Citroënu C5 2007 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2007
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.