Citroën C5 2015

Evidováno
66
Způsobilost na STK
93,7 %
Ø nájezd (medián)
151 335 km
Dovezeno (27 ks)
41 %

Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 432 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 141 027 Kčmedián 149 900 Kčdo 155 703 Kč

Ročník 2015 Citroënu C5 má v českých registrech 66 vozů. V provozu zůstává 66 vozů (100,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 27 vozů (40,9 %).

Ročník 201593,7 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C5 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 11,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,7 % -
6 let93,2 % -
8 let93,4 % -
10 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (48,5 %), 2.2 Nafta 150 kW (18,2 %), 2.0 Nafta 133 kW (18,2 %).

Nejčastější barva je bílá (37,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 432 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 93,7 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (91,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 151 335 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 104 557 až 201 618 km. To odpovídá asi 13 758 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (40,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení14026,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9217,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku8716,7 %
Brzdové zařízení8616,5 %
Výhledy5911,3 %
Řízení5710,9 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
64×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
41×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
41×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
38×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
30×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
25×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
24×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
18×

Cenový odhad

141 027
od Kč
149 900
medián Kč
155 703
do Kč

Při nájezdu kolem 216 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km227 000 Kč
150 000 km187 000 Kč
200 000 km157 000 Kč
250 000 km132 000 Kč
300 000 km105 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 149 900 Kč (při mediánovém nájezdu 216 247 km). Běžné rozpětí je od 141 027 do 155 703 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 161 497 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 124 321 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 227 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 105 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C5 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo44,4 % · 12 vozidel
  • Francie29,6 % · 8 vozidel
  • Itálie11,1 % · 3 vozidla
  • Rakousko7,4 % · 2 vozidla
  • Maďarsko3,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj40,7 % · 204 prohlídek
  • Hlavní město Praha38,3 % · 192 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,0 % · 105 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá34,2 % · 25 vozidel
  • Šedá32,9 % · 24 vozidel
  • Černá13,7 % · 10 vozidel
  • Hnědá13,7 % · 10 vozidel
  • Modrá5,5 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,2 %
evidováno u 82 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 67,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 70,0 %EURO 6 · 29,3 %EURO 3 · 0,7 %

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.