Citroën C5 2013
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 869 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 76 882 Kčmedián 101 619 Kčdo 149 900 Kč
V roce 2013 eviduje registr Citroënu C5 113 vozů. V provozu jich zůstává 109 vozů (96,5 %); ze zahraničí dovezeno 57 vozů (50,4 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C5 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 9,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,8 % | - |
| 6 let | 93,9 % | - |
| 8 let | 93,4 % | - |
| 10 let | 93,0 % | - |
| 12 let | 86,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (43,4 %), 2.0 Nafta 103 kW (22,1 %), 2.2 Nafta 150 kW (13,3 %).
Nejčastější barva je bílá (31,0 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 869 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2012 (93,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 168 039 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 118 353 až 216 742 km. To odpovídá asi 12 926 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (40,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (50,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 409 | 20,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 407 | 19,9 % |
| Brzdové zařízení | 305 | 14,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 297 | 14,5 % |
| Obtěžování okolí | 216 | 10,6 % |
| Výhledy | 169 | 8,3 % |
| Řízení | 167 | 8,2 % |
| Identifikace vozidla | 74 | 3,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2013
Závady, které technici u Citroënu C5 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 2,32× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 2,11× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,81× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 14 let | 375 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 622 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 503 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 1 746 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 16 let | 2 137 |
Zobrazit všech 11 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.1 | 17 let | 686 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 17 let | 3 642 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 17 let | 612 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 1 316 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 18 let | 3 600 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 6 087 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2013
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 120 kW | 49 | 94,6 % | 123 871 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 200 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 151 000 Kč |
| 150 000 km | 124 000 Kč |
| 200 000 km | 102 000 Kč |
| 250 000 km | 85 000 Kč |
| 300 000 km | 68 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C5 ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 101 619 Kč (při mediánovém nájezdu 200 444 km). Běžné rozpětí je od 76 882 do 149 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 170 485 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 65 241 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 151 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 68 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C5 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo38,6 % · 22 vozidel
- Itálie22,8 % · 13 vozidel
- Francie19,3 % · 11 vozidel
- Belgie17,5 % · 10 vozidel
- Polsko1,8 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha40,6 % · 504 prohlídek
- Středočeský kraj37,8 % · 469 prohlídek
- Jihomoravský kraj21,6 % · 268 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá31,0 % · 35 vozidel
- Šedá21,2 % · 24 vozidel
- Černá18,6 % · 21 vozidel
- Modrá6,2 % · 7 vozidel
- Šedá tmavá6,2 % · 7 vozidel
- ostatní16,8 % · 19 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 46,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2013 patří u C5 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Citroën C5 2013
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.