Citroën C4 2008
Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 19 885 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 32 258 Kčmedián 48 088 Kčdo 60 000 Kč
Ročník 2008 Citroënu C4 má v českých registrech 1 887 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 1 458 vozů (77,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 193 vozů (10,2 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 7,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 96,6 % | 30 000 až 70 000 km |
| 6 let | 96,8 % | 40 000 až 100 000 km |
| 8 let | 94,5 % | 60 000 až 130 000 km |
| 10 let | 93,2 % | 80 000 až 150 000 km |
| 12 let | 91,2 % | 90 000 až 170 000 km |
| 14 let | 91,1 % | 100 000 až 180 000 km |
| 16 let | 89,3 % | 120 000 až 210 000 km |
| 18 let | 89,6 % | 120 000 až 210 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 65 kW (65,5 %), 1.6 Benzín 80 kW (14,4 %), 1.6 Nafta 66 kW (9,4 %).
Barevně převládá šedá (13,6 %), druhá nejčastější je šedá-pastel (11,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 19 885 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 94,5 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 120 678 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 78 118 až 169 699 km. To odpovídá asi 6 704 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,5 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (10,2 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 6 353 | 28,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 6 003 | 26,4 % |
| Brzdové zařízení | 4 063 | 17,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 1 650 | 7,3 % |
| Řízení | 1 552 | 6,8 % |
| Výhledy | 1 265 | 5,6 % |
| Obtěžování okolí | 1 129 | 5,0 % |
| Identifikace vozidla | 697 | 3,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2008
Závady, které technici u Citroënu C4 2008 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 2,3× |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 2,11× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,6× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,45× |
| Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1 | B | 1,3× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,29× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 14 let | 519 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 15 let | 333 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 15 let | 418 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 15 let | 5 667 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 16 let | 574 |
Zobrazit všech 7 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 439 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 631 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2008
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 65 kW | 1 236 | 94,9 % | 45 000 Kč |
| 1.6 Benzín 80 kW | 272 | 94,1 % | 55 092 Kč |
| 1.6 Nafta 66 kW | 178 | 93,5 % | 51 000 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 118 | 93,5 % | 48 178 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 170 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 87 000 Kč |
| 100 000 km | 64 000 Kč |
| 150 000 km | 52 000 Kč |
| 200 000 km | 43 000 Kč |
| 250 000 km | 38 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 48 088 Kč (při mediánovém nájezdu 169 700 km). Běžné rozpětí je od 32 258 do 60 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 70 313 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 24 700 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 87 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 38 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo31,6 % · 61 vozidel
- Francie23,8 % · 46 vozidel
- Itálie13,0 % · 25 vozidel
- Rakousko9,8 % · 19 vozidel
- Belgie4,7 % · 9 vozidel
- ostatní země13,5 % · 26 vozidel
- země neurčena3,6 % · 7 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj18,6 % · 3 694 prohlídek
- Moravskoslezský kraj12,6 % · 2 507 prohlídek
- Jihomoravský kraj9,7 % · 1 919 prohlídek
- ostatní59,2 % · 11 765 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá13,6 % · 256 vozidel
- Šedá pastel11,3 % · 214 vozidel
- Červená základní10,8 % · 204 vozidel
- Červená10,6 % · 200 vozidel
- Šedá metalíza9,6 % · 182 vozidel
- ostatní44,0 % · 831 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 43,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 211 vozů Citroënu C4 2008 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 2008
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.