Citroën C4 2012
Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 7 533 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 77 686 Kčmedián 92 026 Kčdo 111 855 Kč
Citroën C4 ročníku 2012 má v ČR 946 vozů. V provozu jich zůstává 813 vozů (85,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 8,9 % (84 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 8,8 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,3 % | 30 000 až 70 000 km |
| 6 let | 97,0 % | 50 000 až 110 000 km |
| 8 let | 95,8 % | 70 000 až 140 000 km |
| 10 let | 95,1 % | 80 000 až 160 000 km |
| 12 let | 91,7 % | 100 000 až 190 000 km |
| 14 let | 89,5 % | 110 000 až 200 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 88 kW (42,2 %), 1.6 Nafta 68 kW (22,6 %), 1.4 Benzín 70 kW (18,7 %).
Barevně převládá bílá (24,2 %), druhá nejčastější je šedá (11,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 7 533 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 110 183 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 71 081 až 157 880 km. To odpovídá asi 7 870 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,3 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.
Podíl dovozů (8,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 1 973 | 27,9 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 503 | 21,3 % |
| Brzdové zařízení | 1 454 | 20,6 % |
| Výhledy | 521 | 7,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 471 | 6,7 % |
| Obtěžování okolí | 466 | 6,6 % |
| Řízení | 424 | 6,0 % |
| Identifikace vozidla | 251 | 3,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2012
Závady, které technici u Citroënu C4 2012 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,8× |
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 1,59× |
| Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2 | B | 1,48× |
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 1,39× |
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 1,33× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 14 let | 519 |
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 14 let | 324 |
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 14 let | 150 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 15 let | 5 667 |
| Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.2 | 16 let | 241 |
Zobrazit všech 7 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 16 let | 574 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 16 let | 7 193 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2012
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 88 kW | 399 | 95,9 % | 90 000 Kč |
| 1.6 Nafta 68 kW | 214 | 96,2 % | 80 912 Kč |
| 1.4 Benzín 70 kW | 177 | 96,2 % | 111 800 Kč |
| 1.6 Nafta 82 kW | 73 | 95,6 % | 91 732 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 183 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 125 000 Kč |
| 150 000 km | 104 000 Kč |
| 200 000 km | 85 000 Kč |
| 250 000 km | 74 000 Kč |
| 300 000 km | 60 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 92 026 Kč (při mediánovém nájezdu 182 520 km). Běžné rozpětí je od 77 686 do 111 855 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 131 053 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 59 000 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 125 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 60 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo48,8 % · 41 vozidel
- Francie21,4 % · 18 vozidel
- Belgie10,7 % · 9 vozidel
- Rakousko10,7 % · 9 vozidel
- Itálie3,6 % · 3 vozidla
- ostatní země4,8 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj25,9 % · 1 948 prohlídek
- Hlavní město Praha17,3 % · 1 306 prohlídek
- Moravskoslezský kraj16,5 % · 1 246 prohlídek
- ostatní40,3 % · 3 033 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá24,2 % · 229 vozidel
- Šedá11,9 % · 113 vozidel
- Hnědá10,3 % · 97 vozidel
- Hnědá tmavá8,4 % · 79 vozidel
- Hnědá pastel7,0 % · 66 vozidel
- ostatní38,3 % · 362 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 48,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 651 vozů Citroënu C4 2012 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 2012
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.