Citroën C4 2010
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 7 951 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 55 637 Kčmedián 65 000 Kčdo 74 502 Kč
Citroën C4 ročníku 2010 má v ČR 824 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 698 vozů (84,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 7,8 % (64 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 7,7 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 96,7 % | 30 000 až 70 000 km |
| 6 let | 97,0 % | 40 000 až 100 000 km |
| 8 let | 95,8 % | 60 000 až 120 000 km |
| 10 let | 91,2 % | 70 000 až 140 000 km |
| 12 let | 93,0 % | 80 000 až 160 000 km |
| 14 let | 88,6 % | 110 000 až 200 000 km |
| 16 let | 89,0 % | 110 000 až 210 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 65 kW (69,3 %), 1.6 Benzín 88 kW (12,7 %), 1.6 Nafta 66 kW (7,5 %).
Barevně převládá červená (12,5 %), druhá nejčastější je šedá (11,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 7 951 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 110 812 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 70 676 až 158 129 km. To odpovídá asi 6 926 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Praha.
Podíl dovozů (7,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 2 179 | 27,8 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 908 | 24,3 % |
| Brzdové zařízení | 1 251 | 16,0 % |
| Obtěžování okolí | 603 | 7,7 % |
| Řízení | 586 | 7,5 % |
| Výhledy | 501 | 6,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 468 | 6,0 % |
| Identifikace vozidla | 346 | 4,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2010
Závady, které technici u Citroënu C4 2010 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 2,08× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,95× |
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 1,51× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,48× |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,38× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 1,33× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 14 let | 324 |
| Uvolněné uchycení registrační značkykód 0.1.2.1 | 14 let | 266 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 15 let | 333 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 15 let | 5 667 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 16 let | 574 |
Zobrazit všech 8 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 631 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 439 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 452 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 65 kW | 571 | 95,3 % | 60 525 Kč |
| 1.6 Benzín 88 kW | 105 | 95,3 % | 70 441 Kč |
| 1.6 Nafta 66 kW | 62 | 92,8 % | 68 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 157 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 101 000 Kč |
| 100 000 km | 78 000 Kč |
| 150 000 km | 66 000 Kč |
| 200 000 km | 55 000 Kč |
| 250 000 km | 49 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 65 000 Kč (při mediánovém nájezdu 156 674 km). Běžné rozpětí je od 55 637 do 74 502 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 89 402 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 43 970 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 101 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 49 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo40,6 % · 26 vozidel
- Francie21,9 % · 14 vozidel
- Rakousko14,1 % · 9 vozidel
- Itálie9,4 % · 6 vozidel
- Belgie3,1 % · 2 vozidla
- ostatní země6,3 % · 4 vozidla
- země neurčena4,7 % · 3 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj19,1 % · 1 519 prohlídek
- Moravskoslezský kraj12,9 % · 1 027 prohlídek
- Hlavní město Praha12,5 % · 996 prohlídek
- ostatní55,5 % · 4 409 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená12,5 % · 103 vozidel
- Šedá11,9 % · 98 vozidel
- Červená základní11,0 % · 91 vozidel
- Hnědá pastel10,2 % · 84 vozidel
- Šedá metalíza7,5 % · 62 vozidel
- ostatní46,8 % · 386 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 47,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 1 004 vozů Citroënu C4 2010 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.