Citroën C4 2016

Evidováno
104
Způsobilost na STK
97,1 %
Ø nájezd (medián)
86 547 km
Dovezeno (17 ks)
16 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 584 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 142 750 Kčmedián 163 738 Kčdo 204 613 Kč

Ročník 2016 Citroënu C4 má v českých registrech 104 vozů. V provozu zůstává 100 vozů (96,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 17 vozů (16,3 %).

Ročník 201697,1 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C4 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 3,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,0 %30 000 až 70 000 km
6 let96,7 %50 000 až 100 000 km
8 let92,8 %70 000 až 140 000 km
10 let94,0 %90 000 až 160 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 81 kW (48,1 %), 1.6 Nafta 88 kW (19,2 %), 1.6 Nafta 73 kW (14,4 %).

Nejčastější barva je šedá (41,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 584 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 97,1 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2015 (95,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 86 547 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 56 672 až 123 618 km. To odpovídá asi 8 655 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,9 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19624,0 %
Brzdové zařízení17120,9 %
Podvozek a části připevněné k podvozku13716,8 %
Výhledy11414,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8310,2 %
Řízení658,0 %
Obtěžování okolí516,2 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
102×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
98×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
73×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
50×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
28×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
27×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
25×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
22×

Na co se zaměřit u ročníku 2016

Závady, které technici u Citroënu C4 2016 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A1,6×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 438 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let5 667

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 876 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 81 kW5097,5 %149 995 Kč

Cenový odhad

142 750
od Kč
163 738
medián Kč
204 613
do Kč

Při nájezdu kolem 142 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km232 000 Kč
100 000 km186 000 Kč
150 000 km157 000 Kč
200 000 km133 000 Kč
250 000 km118 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C4 ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 163 738 Kč (při mediánovém nájezdu 141 500 km). Běžné rozpětí je od 142 750 do 204 613 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 230 826 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 99 810 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 232 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 118 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C4 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie58,8 % · 10 vozidel
  • Německo29,4 % · 5 vozidel
  • Dánsko5,9 % · 1 vozidlo
  • Rakousko5,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj38,9 % · 461 prohlídek
  • Hlavní město Praha37,0 % · 439 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,1 % · 285 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá41,3 % · 43 vozidel
  • Bílá20,2 % · 21 vozidel
  • Červená19,2 % · 20 vozidel
  • Černá8,7 % · 9 vozidel
  • Hnědá8,7 % · 9 vozidel
  • ostatní1,9 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
26,6 %
evidováno u 99 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 64,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 95,4 %EURO 5 · 4,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2016 patří u C4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C4

Proklepněte konkrétní Citroën C4 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.