Citroën Xsara 1998
1.4 Benzín 55 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 9 907 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V nabídce Citroënu Xsary ročníku 1998 obsadila motorizace 1.4 Benzín 55 kW druhá pozici: 1 508 vozů (28,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFX (další 3 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,2 % |
| 100-200 000 km | 89,8 % |
| 200-300 000 km | 88,8 % |
| nad 300 000 km | 90,7 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,7 % (9 907 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 1998 (ročník průměrně 91,7 %).
Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 55 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 1,47× |
| Nesprávná hodnota lambdaObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3 | B | 1,45× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 20 let | 4 347 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 20 let | 3 729 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
Zobrazit všech 12 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 20 let | 18 693 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 20 let | 10 719 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 20 let | 2 302 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 20 let | 2 830 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 20 let | 4 814 |
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 22 let | 287 |
| Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.3 | 22 let | 277 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 1 508 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru: