Citroën C4 2012
1.6 Benzín 88 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 3 347 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 77 248 Kčmedián 90 000 Kčdo 99 750 Kč
1.6 Benzín 88 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C4 ročníku 2012. V registrech je evidováno 399 vozů (42,2 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 5FS (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,5 % |
| 100-200 000 km | 92,9 % |
| 200-300 000 km | 91,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,9 % (3 347 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2012 (ročník průměrně 96,0 %).
Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 88 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 2,19× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,79× |
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 1,53× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 14 let | 324 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 14 let | 519 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 15 let | 5 667 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 16 let | 574 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 16 let | 7 193 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 399 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C4 2012
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 162 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 149 000 Kč |
| 100 000 km | 114 000 Kč |
| 150 000 km | 95 000 Kč |
| 200 000 km | 77 000 Kč |
| 250 000 km | 67 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Benzín 88 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 90 000 Kč (při typickém nájezdu 162 000 km). Běžné rozmezí je 77 248–99 750 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2012 (92 026 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 149 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 67 000 Kč.