Citroën Xsara 2000

1.6 Benzín 80 kW

Kód motoru: NFU

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
80 kW
Výkon (109 k)
~1 600 cm³
Objem
6,9 l/100 km
Ø spotřeba
160 g/km
Ø CO₂
196 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 178 kg· rozvor 2 540 mm· délka 4 234 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95
Evidováno
129
V provozu
37
Způsobilost na STK
92,3 %
STK kontrol
1 066

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 1 066 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

1.6 Benzín 80 kW je osmá nejpočetnější motorizace u Citroënu Xsary ročníku 2000. V registrech je evidováno 129 vozů (1,8 % ročníku).

Tato motorizace92,3 %
Ročník celkem92,4 %
Model celkem92,9 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
100-200 000 km93,4 %
200-300 000 km87,7 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 92,3 % (1 066 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2000 (ročník průměrně 92,4 %).

Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).

Další motorizace Citroënu Xsary 2000

Jiné ročníky Citroënu Xsary

Proklepněte konkrétní Citroën Xsaru 2000 1.6 Benzín 80 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.