Citroën C5 2007

2.0 Nafta 100 kW

Kód motoru: RHR · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
100 kW
Výkon (136 k)
~2 000 cm³
Objem
6,2 l/100 km
Ø spotřeba
164 g/km
Ø CO₂
202 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 603 kg· rozvor 2 750 mm· délka 4 797 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
365
V provozu
238
Způsobilost na STK
93,0 %
STK kontrol
3 739

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 3 739 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 43 000 Kčobvykle 59 000 Kčdo 74 000 Kč

První nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2007 je 2.0 Nafta 100 kW - registr eviduje 365 vozů (47,2 % z celkového ročníku).

Tato motorizace93,0 %
Ročník celkem93,4 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,8 %
100-200 000 km92,8 %
200-300 000 km91,1 %
nad 300 000 km91,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,0 % (3 739 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2007 (ročník průměrně 93,4 %).

Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 100 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,11×
Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2B1,52×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B1,3×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 846 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.116 let622
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let480
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.116 let2 086
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let3 916
Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.217 let346
Zobrazit všech 13 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.117 let229
Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.117 let897
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.117 let595
Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.118 let671
Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.118 let546
Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.118 let1 314
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.118 let1 316
Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.119 let1 744

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

21 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351195×P144519×P256212×P144612×P240811×P02999×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 365 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

RHR
99,5 %363 ks
RH01
0,3 %1 ks
AH01
0,3 %1 ks

Další motorizace Citroënu C5 2007

Cenový odhad

43 000
od Kč
59 000
obvykle Kč
74 000
do Kč

Při nájezdu kolem 243 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km85 000 Kč
200 000 km68 000 Kč
250 000 km59 000 Kč
300 000 km49 000 Kč
350 000 km45 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 100 kW vychází při nájezdu kolem 243 000 km na přibližně 59 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 43 000 a 74 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 85 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 45 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2007 2.0 Nafta 100 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.