Citroën C5 2007

1.6 Nafta 80 kW

Kód motoru: 9HZ · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
80 kW
Výkon (109 k)
~1 600 cm³
Objem
5,5 l/100 km
Ø spotřeba
142 g/km
Ø CO₂
188 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 510 kg· rozvor 2 750 mm· délka 4 794 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
270
V provozu
162
Způsobilost na STK
93,7 %
STK kontrol
2 724

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 2 724 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 30 856 Kčmedián 50 347 Kčdo 55 815 Kč

1.6 Nafta 80 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2007. V registrech je evidováno 270 vozů (34,9 % ročníku).

Tato motorizace93,7 %
Ročník celkem93,4 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,3 %
100-200 000 km93,7 %
200-300 000 km92,2 %
nad 300 000 km92,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,7 % (2 724 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2007 (ročník průměrně 93,4 %).

Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Nafta 80 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,25×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B1,91×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 563 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.116 let622
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let480
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.116 let2 086
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let3 916
Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.116 let2 137
Zobrazit všech 12 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.117 let595
Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.117 let686
Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.118 let546
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.118 let1 316
Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.118 let1 314
Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.119 let1 744
Uvolněné uchycení brzdového potrubíkód 1.1.11.4.119 let520

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

23 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 270 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

9HZ
99,6 %269 ks
4HX
0,4 %1 ks

Další motorizace Citroënu C5 2007

Cenový odhad

30 856
od Kč
50 347
medián Kč
55 815
do Kč

Při nájezdu kolem 243 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km75 000 Kč
200 000 km57 000 Kč
250 000 km50 000 Kč
300 000 km41 000 Kč
350 000 km39 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.6 Nafta 80 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 50 347 Kč (při typickém nájezdu 243 050 km). Běžné rozmezí je 30 856–55 815 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2007 (50 799 Kč).

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 75 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 39 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2007 1.6 Nafta 80 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.