Citroën C4 2006
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 21 838 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 35 000 Kčmedián 40 029 Kčdo 45 866 Kč
Ročník 2006 Citroënu C4 má v českých registrech 1 978 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 1 264 vozů (63,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 652 vozů (33,0 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 6,7 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 96,4 % | 30 000 až 70 000 km |
| 6 let | 93,6 % | 50 000 až 100 000 km |
| 8 let | 93,7 % | 60 000 až 130 000 km |
| 10 let | 92,7 % | 80 000 až 160 000 km |
| 12 let | 91,6 % | 100 000 až 170 000 km |
| 14 let | 89,7 % | 110 000 až 190 000 km |
| 16 let | 89,7 % | 120 000 až 210 000 km |
| 18 let | 89,9 % | 130 000 až 220 000 km |
| 20 let | 89,7 % | 130 000 až 220 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 65 kW (49,6 %), 1.6 Benzín 80 kW (18,7 %), 1.6 Nafta 66 kW (14,9 %).
Barevně převládá šedá (12,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (12,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 21 838 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 93,9 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 133 111 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 89 947 až 181 063 km. To odpovídá asi 6 656 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 8 676 | 30,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 6 939 | 24,6 % |
| Brzdové zařízení | 5 484 | 19,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 2 070 | 7,3 % |
| Řízení | 1 714 | 6,1 % |
| Výhledy | 1 584 | 5,6 % |
| Obtěžování okolí | 1 056 | 3,7 % |
| Identifikace vozidla | 710 | 2,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2006
Závady, které technici u Citroënu C4 2006 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 2,28× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 2,08× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,8× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,73× |
| Nefunkční korekce sklonu světelSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.5.2.2 | B | 1,73× |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,67× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 14 let | 519 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 14 let | 5 380 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 15 let | 333 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 15 let | 1 240 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 16 let | 574 |
Zobrazit všech 12 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 16 let | 167 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 439 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 631 |
| Nefunkční korekce sklonu světelkód 4.1.5.2.2 | 16 let | 60 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 16 let | 320 |
| Nesvítí zpětný světlometkód 4.6.1.1.2 | 16 let | 91 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 452 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2006
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 65 kW | 982 | 94,2 % | 45 000 Kč |
| 1.6 Benzín 80 kW | 369 | 94,3 % | 36 292 Kč |
| 1.6 Nafta 66 kW | 294 | 93,1 % | 36 345 Kč |
| 1.6 Nafta 80 kW | 243 | 92,5 % | 48 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 168 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 75 000 Kč |
| 100 000 km | 54 000 Kč |
| 150 000 km | 42 000 Kč |
| 200 000 km | 35 000 Kč |
| 250 000 km | 31 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 40 029 Kč (při mediánovém nájezdu 167 998 km). Běžné rozpětí je od 35 000 do 45 866 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 65 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 29 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 75 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 31 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo36,8 % · 240 vozidel
- Francie12,9 % · 84 vozidel
- Itálie12,3 % · 80 vozidel
- Rakousko8,4 % · 55 vozidel
- Belgie6,4 % · 42 vozidel
- ostatní země9,8 % · 64 vozidel
- země neurčena13,3 % · 87 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj18,1 % · 3 945 prohlídek
- Moravskoslezský kraj10,9 % · 2 389 prohlídek
- Jihomoravský kraj9,7 % · 2 119 prohlídek
- ostatní61,3 % · 13 385 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá12,0 % · 238 vozidel
- Šedá metalíza12,0 % · 238 vozidel
- Černá7,9 % · 157 vozidel
- Červená7,3 % · 145 vozidel
- Červená základní7,3 % · 145 vozidel
- ostatní53,3 % · 1 055 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 37,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 558 vozů Citroënu C4 2006 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 2006
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.