Citroën C4 Picasso 2009
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 13 311 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 54 561 Kčmedián 59 999 Kčdo 75 562 Kč
Pro Citroën C4 Picasso ročníku 2009 eviduje registr 1 293 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 1 027 vozů (79,4 %), dovoz tvoří 37,3 % ročníku (482 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 Picasso 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 10,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,6 % | 40 000 až 100 000 km |
| 6 let | 96,4 % | 70 000 až 150 000 km |
| 8 let | 95,3 % | 100 000 až 180 000 km |
| 10 let | 89,9 % | 120 000 až 200 000 km |
| 12 let | 92,0 % | 140 000 až 220 000 km |
| 14 let | 89,2 % | 150 000 až 240 000 km |
| 16 let | 85,5 % | 160 000 až 250 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 80 kW (59,3 %), 1.6 Benzín 88 kW (17,5 %), 2.0 Nafta 100 kW (16,6 %).
Barevně převládá šedá (14,3 %), druhá nejčastější je šedá-metal (11,8 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 13 311 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 166 628 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 124 340 až 211 198 km. To odpovídá asi 9 802 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (37,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 5 500 | 28,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 4 712 | 24,0 % |
| Brzdové zařízení | 3 126 | 15,9 % |
| Obtěžování okolí | 1 816 | 9,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 1 587 | 8,1 % |
| Výhledy | 1 226 | 6,2 % |
| Řízení | 1 159 | 5,9 % |
| Identifikace vozidla | 494 | 2,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2009
Závady, které technici u Citroënu C4 Picasso 2009 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 4,68× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 4,31× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 3,82× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 2,2× |
| Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1 | B | 1,71× |
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 1,65× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 12 let | 3 998 |
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 13 let | 193 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 13 let | 1 730 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 14 let | 673 |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 14 let | 254 |
Zobrazit všech 20 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 14 let | 390 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 14 let | 345 |
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 14 let | 256 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 14 let | 236 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 14 let | 197 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 14 let | 363 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 14 let | 171 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 4 453 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 14 let | 3 041 |
| Poškození zařízení pro nepřímý výhledkód 3.3.4.1 | 14 let | 127 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 15 let | 550 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 15 let | 649 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 15 let | 178 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 15 let | 5 587 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 16 let | 373 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2009
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Nafta 80 kW | 767 | 94,2 % | 59 038 Kč |
| 1.6 Benzín 88 kW | 226 | 94,0 % | 65 000 Kč |
| 2.0 Nafta 100 kW | 214 | 93,9 % | 77 248 Kč |
| 1.6 Benzín 110 kW | 42 | 96,8 % | 72 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 197 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 90 000 Kč |
| 150 000 km | 74 000 Kč |
| 200 000 km | 57 000 Kč |
| 250 000 km | 50 000 Kč |
| 300 000 km | 41 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 Picasso ročníku 2009 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 59 999 Kč (při mediánovém nájezdu 196 890 km). Běžné rozpětí je od 54 561 do 75 562 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 93 470 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 48 796 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 90 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 41 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 Picasso 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Francie35,1 % · 169 vozidel
- Německo20,5 % · 99 vozidel
- Itálie14,9 % · 72 vozidel
- Belgie9,8 % · 47 vozidel
- Rakousko8,3 % · 40 vozidel
- ostatní země7,9 % · 38 vozidel
- země neurčena3,5 % · 17 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj18,4 % · 2 451 prohlídek
- Hlavní město Praha15,2 % · 2 024 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,8 % · 1 706 prohlídek
- ostatní53,6 % · 7 130 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá14,3 % · 185 vozidel
- Šedá metalíza11,8 % · 153 vozidel
- Černá9,0 % · 117 vozidel
- Hnědá základní7,7 % · 100 vozidel
- Hnědá7,7 % · 99 vozidel
- ostatní49,4 % · 639 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 36,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 260 vozů Citroënu C4 Picasso 2009 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 Picasso 2009
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.