Citroën C4 Picasso 2018
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 683 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 188 292 Kčmedián 219 450 Kčdo 231 710 Kč
Ročník 2018 Citroënu C4 Picasso má v českých registrech 147 vozů. V provozu zůstává 145 vozů (98,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 43 vozů (29,3 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C4 Picasso 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,8 % | 40 000 až 80 000 km |
| 6 let | 95,4 % | 70 000 až 140 000 km |
| 8 let | 93,7 % | 90 000 až 170 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 88 kW (50,3 %), 2.0 Nafta 110 kW (21,1 %), 1.6 Benzín 121 kW (12,2 %).
Nejčastější barva je šedá (43,5 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 683 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 95,9 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 89 648 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 51 696 až 136 079 km. To odpovídá asi 11 206 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (47,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 104 | 34,9 % |
| Výhledy | 97 | 32,6 % |
| Brzdové zařízení | 97 | 32,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2018
Závady, které technici u Citroënu C4 Picasso 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 2,6× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 4 453 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2018
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Nafta 88 kW | 74 | 95,4 % | 220 174 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 148 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 293 000 Kč |
| 100 000 km | 255 000 Kč |
| 150 000 km | 216 000 Kč |
| 200 000 km | 178 000 Kč |
| 250 000 km | 153 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C4 Picasso ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 219 450 Kč (při mediánovém nájezdu 147 970 km). Běžné rozpětí je od 188 292 do 231 710 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 286 470 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 160 512 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 293 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 153 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C4 Picasso 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Francie34,9 % · 15 vozidel
- Belgie30,2 % · 13 vozidel
- Německo20,9 % · 9 vozidel
- Nizozemsko4,7 % · 2 vozidla
- Dánsko2,3 % · 1 vozidlo
- ostatní země7,0 % · 3 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha47,7 % · 433 prohlídek
- Středočeský kraj31,6 % · 287 prohlídek
- Jihomoravský kraj20,7 % · 188 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá42,7 % · 64 vozidel
- Modrá20,7 % · 31 vozidel
- Červená18,7 % · 28 vozidel
- Bílá14,0 % · 21 vozidel
- Černá4,0 % · 6 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 64,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 601 vozů Citroënu C4 Picasso 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C4 Picasso 2018
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.