Citroën C4 Picasso 2009
1.6 Benzín 88 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 2 160 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 59 999 Kčmedián 65 000 Kčdo 74 000 Kč
1.6 Benzín 88 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu C4 Picasso ročníku 2009. V registrech je evidováno 226 vozů (17,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 5FW (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,4 % |
| 100-200 000 km | 91,2 % |
| 200-300 000 km | 88,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 94,0 % (2 160 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 94,2 %).
Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 88 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1 | B | 3,35× |
| Překročené plynné emiseObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.2 | B | 2,1× |
| Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1 | B | 1,35× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,29× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 12 let | 3 998 |
| Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.1 | 13 let | 193 |
| Překročené plynné emisekód 8.2.1.2.2 | 13 let | 48 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 13 let | 1 307 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 14 let | 345 |
Zobrazit všech 8 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 14 let | 363 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 4 453 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 15 let | 649 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 226 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C4 Picasso 2009
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 179 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 92 000 Kč |
| 150 000 km | 76 000 Kč |
| 200 000 km | 58 000 Kč |
| 250 000 km | 51 000 Kč |
| 300 000 km | 41 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Benzín 88 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 65 000 Kč (při typickém nájezdu 178 577 km). Běžné rozmezí je 59 999–74 000 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2009 (59 999 Kč) je tato motorizace o 8 % výše.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 92 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 41 000 Kč.