Citroën C3 2011
Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 13 006 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 71 142 Kčmedián 79 000 Kčdo 89 900 Kč
Pro Citroën C3 ročníku 2011 eviduje registr 1 520 vozů. Aktivně jezdí 1 393 vozů (91,6 %), dovoz tvoří 8,9 % ročníku (135 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C3 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 7,4 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,2 % | 20 000 až 50 000 km |
| 6 let | 96,7 % | 30 000 až 70 000 km |
| 8 let | 93,8 % | 40 000 až 90 000 km |
| 10 let | 92,8 % | 50 000 až 110 000 km |
| 12 let | 94,5 % | 70 000 až 130 000 km |
| 14 let | 90,8 % | 80 000 až 150 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 54 kW (52,2 %), 1.4 Benzín 70 kW (27,8 %), 1.4 Nafta 50 kW (6,1 %).
Barevně převládá bílá (13,5 %), druhá nejčastější je hnědá-pastel (7,6 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 13 006 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 95,7 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 95,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 81 586 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 50 389 až 121 004 km. To odpovídá asi 5 439 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (8,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 3 284 | 32,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 2 286 | 22,7 % |
| Brzdové zařízení | 1 910 | 18,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 798 | 7,9 % |
| Řízení | 618 | 6,1 % |
| Výhledy | 562 | 5,6 % |
| Obtěžování okolí | 350 | 3,5 % |
| Identifikace vozidla | 276 | 2,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2011
Závady, které technici u Citroënu C3 2011 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,84× |
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,81× |
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.2 | B | 1,7× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,7× |
| Axiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.3.1 | B | 1,62× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 1,54× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 14 let | 280 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.2 | 14 let | 453 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 14 let | 3 837 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 16 let | 788 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 16 let | 969 |
Zobrazit všech 9 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 10 294 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 17 let | 600 |
| Axiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.3.1 | 17 let | 243 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 18 let | 919 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2011
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 54 kW | 793 | 96,5 % | 80 886 Kč |
| 1.4 Benzín 70 kW | 422 | 94,8 % | 79 414 Kč |
| 1.4 Nafta 50 kW | 93 | 94,2 % | 69 000 Kč |
| 1.1 Benzín 44 kW | 64 | 96,7 % | 89 900 Kč |
| 1.6 Benzín 88 kW | 58 | 94,9 % | 75 384 Kč |
| 1.6 Nafta 68 kW | 48 | 94,0 % | 88 150 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 142 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 109 000 Kč |
| 100 000 km | 89 000 Kč |
| 150 000 km | 77 000 Kč |
| 200 000 km | 61 000 Kč |
| 250 000 km | 49 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 79 000 Kč (při mediánovém nájezdu 141 700 km). Běžné rozpětí je od 71 142 do 89 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 100 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 60 570 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 109 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 49 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C3 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo28,9 % · 39 vozidel
- Francie24,4 % · 33 vozidel
- Rakousko21,5 % · 29 vozidel
- Itálie7,4 % · 10 vozidel
- Dánsko3,0 % · 4 vozidla
- ostatní země11,9 % · 16 vozidel
- země neurčena3,0 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj17,0 % · 2 213 prohlídek
- Moravskoslezský kraj11,0 % · 1 427 prohlídek
- Jihomoravský kraj9,6 % · 1 245 prohlídek
- ostatní62,4 % · 8 121 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá13,5 % · 205 vozidel
- Hnědá pastel7,6 % · 115 vozidel
- Modrá6,5 % · 99 vozidel
- Černá6,4 % · 98 vozidel
- Červená základní5,7 % · 87 vozidel
- ostatní60,3 % · 916 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 42,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 088 vozů Citroënu C3 2011 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2011 patří u C3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Citroën C3 2011
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.