Citroën C3 2020

Evidováno
195
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
34 013 km
Dovezeno (22 ks)
11 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 629 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 193 392 Kčmedián 205 770 Kčdo 224 502 Kč

V roce 2020 eviduje registr Citroënu C3 195 vozů. V provozu jich zůstává 192 vozů (98,5 %); ze zahraničí dovezeno 22 vozů (11,3 %).

Ročník 202095,5 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 %20 000 až 40 000 km
6 let94,0 %30 000 až 60 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 61 kW (88,2 %), 1.2 Benzín 81 kW (11,8 %).

Nejčastější barva je bílá (32,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 629 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,6 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2019 (98,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 63,5 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 34 013 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 19 298 až 52 875 km. To odpovídá asi 5 669 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,9 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (11,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
26×
2
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
17×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
15×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
15×
5
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
9×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
6×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.2
6×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 580 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 61 kW17296,0 %205 190 Kč

Cenový odhad

193 392
od Kč
205 770
medián Kč
224 502
do Kč

Při nájezdu kolem 57 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km226 000 Kč
50 000 km208 000 Kč
75 000 km186 000 Kč
100 000 km178 000 Kč
125 000 km167 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 205 770 Kč (při mediánovém nájezdu 57 494 km). Běžné rozpětí je od 193 392 do 224 502 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 235 540 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 175 981 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 226 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 167 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie59,1 % · 13 vozidel
  • Maďarsko9,1 % · 2 vozidla
  • Slovensko9,1 % · 2 vozidla
  • Belgie4,5 % · 1 vozidlo
  • Dánsko4,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země13,6 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj39,9 % · 381 prohlídek
  • Hlavní město Praha31,1 % · 297 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj29,0 % · 277 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá32,3 % · 63 vozidel
  • Šedá24,1 % · 47 vozidel
  • Zelená15,9 % · 31 vozidel
  • Červená12,3 % · 24 vozidel
  • Modrá9,2 % · 18 vozidel
  • ostatní6,2 % · 12 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
6,8 %
evidováno u 76 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,2 %EURO 5 · 0,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 125 vozů Citroënu C3 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
62,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,4 %
vyvezeno 15,2 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2020 patří u C3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.