Citroën C3 2022

Evidováno
166
Způsobilost na STK
98,8 %
Ø nájezd (medián)
23 674 km
Dovezeno (24 ks)
14 %

Způsobilé na 30 dnů 1,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,2 % bez plné způsobilosti, z 415 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 228 000 Kčmedián 242 075 Kčdo 259 903 Kč

V roce 2022 eviduje registr Citroënu C3 166 vozů. V provozu jich zůstává 165 vozů (99,4 %); ze zahraničí dovezeno 24 vozů (14,5 %).

Ročník 202298,8 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,7 %20 000 až 40 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 61 kW (79,5 %), 1.2 Benzín 81 kW (18,7 %), 1.5 Nafta 75 kW (1,8 %).

Nejčastější barva je šedá (53,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 415 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,8 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 4,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (97,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 71,9 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 23 674 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 12 421 až 40 106 km. To odpovídá asi 5 918 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (45,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (14,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
15×
2
Vozidlo je vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Identifikace vozidla · kód 0.3.3
7×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
4×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
7
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
8
Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít.
Identifikace vozidla · kód 0.2.1.1
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 61 kW13298,4 %242 500 Kč

Cenový odhad

228 000
od Kč
242 075
medián Kč
259 903
do Kč

Při nájezdu kolem 42 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km255 000 Kč
50 000 km237 000 Kč
75 000 km219 000 Kč
100 000 km208 000 Kč
125 000 km191 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 242 075 Kč (při mediánovém nájezdu 41 643 km). Běžné rozpětí je od 228 000 do 259 903 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 268 015 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 214 692 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 255 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 191 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie62,5 % · 15 vozidel
  • Maďarsko25,0 % · 6 vozidel
  • Itálie4,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena8,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha45,4 % · 283 prohlídek
  • Středočeský kraj35,8 % · 223 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj18,8 % · 117 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá53,0 % · 88 vozidel
  • Bílá19,3 % · 32 vozidel
  • Červená15,1 % · 25 vozidel
  • Modrá9,0 % · 15 vozidel
  • Černá3,0 % · 5 vozidel
  • ostatní0,6 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
6,4 %
evidováno u 56 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 72,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 879 vozů Citroënu C3 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
57,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
77,8 %
vyvezeno 22,1 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u C3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.