Citroën C3 2011

1.4 Benzín 54 kW

Kód motoru: KFT · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
54 kW
Výkon (73 k)
~1 400 cm³
Objem
6,2 l/100 km
Ø spotřeba
143 g/km
Ø CO₂
163 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 150 kg· rozvor 2 451 mm· délka 3 941 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
793
V provozu
730
Způsobilost na STK
96,5 %
STK kontrol
6 709

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 6 709 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 69 375 Kčmedián 80 886 Kčdo 97 145 Kč

V nabídce Citroënu C3 ročníku 2011 obsadila motorizace 1.4 Benzín 54 kW první pozici: 793 vozů (52,2 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFT (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace96,5 %
Ročník celkem95,7 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,5 %
100-200 000 km93,1 %
200-300 000 km91,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,5 % (6 709 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2011 (ročník průměrně 95,7 %).

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 54 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,77×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2B1,45×
Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1B1,27×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.114 let280
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.114 let3 837
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.216 let788
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let10 294
Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.117 let432
Zobrazit všech 6 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,9 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P059880×P210726×P000814×P111012×P11096×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 793 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

KFT
99,4 %788 ks
KFV
0,5 %4 ks
KFT od KF01
0,1 %1 ks

Další motorizace Citroënu C3 2011

Cenový odhad

69 375
od Kč
80 886
medián Kč
97 145
do Kč

Při nájezdu kolem 135 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km108 000 Kč
100 000 km89 000 Kč
150 000 km77 000 Kč
200 000 km61 000 Kč
250 000 km47 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.4 Benzín 54 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 80 886 Kč (při typickém nájezdu 134 729 km). Běžné rozmezí je 69 375–97 145 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2011 (79 000 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 108 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 47 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2011 1.4 Benzín 54 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.