Citroën C3 2018

Evidováno
405
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
44 271 km
Dovezeno (34 ks)
8 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 1 677 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 155 212 Kčmedián 170 030 Kčdo 195 615 Kč

V roce 2018 eviduje registr Citroënu C3 405 vozů. V provozu jich zůstává 397 vozů (98,0 %); ze zahraničí dovezeno 34 vozů (8,4 %).

Ročník 201897,5 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,1 %20 000 až 40 000 km
6 let97,2 %30 000 až 70 000 km
8 let95,0 %40 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 60 kW (59,3 %), 1.2 Benzín 61 kW (16,0 %), 1.2 Benzín 50 kW (11,9 %).

Nejčastější barva je bílá (36,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 677 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 3,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 38,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 44 271 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 27 272 až 67 403 km. To odpovídá asi 5 534 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,2 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (8,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21822,0 %
Brzdové zařízení21121,3 %
Obtěžování okolí16716,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku14714,8 %
Výhledy929,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav798,0 %
Identifikace vozidla787,9 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
139×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
115×
3
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
72×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
68×
5
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
42×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
32×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
31×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
27×

Na co se zaměřit u ročníku 2018

Závady, které technici u Citroënu C3 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1B2,34×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.115 let475
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let10 294

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 60 kW24097,9 %170 555 Kč
1.2 Benzín 61 kW6596,9 %160 611 Kč
1.2 Benzín 50 kW4896,2 %152 535 Kč
1.2 Benzín 81 kW4297,0 %200 000 Kč

Cenový odhad

155 212
od Kč
170 030
medián Kč
195 615
do Kč

Při nájezdu kolem 94 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km197 000 Kč
75 000 km174 000 Kč
100 000 km169 000 Kč
125 000 km158 000 Kč
150 000 km145 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 170 030 Kč (při mediánovém nájezdu 93 944 km). Běžné rozpětí je od 155 212 do 195 615 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 220 179 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 135 778 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 197 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 145 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie50,0 % · 17 vozidel
  • Německo20,6 % · 7 vozidel
  • Belgie8,8 % · 3 vozidla
  • Rakousko8,8 % · 3 vozidla
  • Dánsko2,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena2,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj37,2 % · 915 prohlídek
  • Hlavní město Praha34,0 % · 837 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj28,8 % · 709 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá36,3 % · 147 vozidel
  • Zelená22,0 % · 89 vozidel
  • Šedá16,8 % · 68 vozidel
  • Červená9,4 % · 38 vozidel
  • Oranžová5,7 % · 23 vozidel
  • ostatní9,9 % · 40 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
8,2 %
evidováno u 128 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 62,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,3 %EURO 5 · 0,4 %EURO 4 · 0,2 %EURO 3 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 553 vozů Citroënu C3 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
39,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
88,5 %
vyvezeno 10,8 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u C3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.