Citroën C3 2021

Evidováno
231
Způsobilost na STK
97,3 %
Ø nájezd (medián)
29 937 km
Dovezeno (22 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 529 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 212 432 Kčmedián 234 134 Kčdo 250 136 Kč

Ročník 2021 Citroënu C3 má v českých registrech 231 vozů. V provozu zůstává 229 vozů (99,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 22 vozů (9,5 %).

Ročník 202197,3 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,4 %20 000 až 50 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 61 kW (78,4 %), 1.2 Benzín 81 kW (20,3 %), 1.5 Nafta 75 kW (1,3 %).

Nejčastější barva je šedá (47,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 529 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 97,3 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 3,4 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2020 (95,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 78,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 29 937 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 16 581 až 47 754 km. To odpovídá asi 5 987 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (43,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (9,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Vozidlo je vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Identifikace vozidla · kód 0.3.3
8×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
7×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
6×
5
Regulace základního volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.7
4×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.2
2×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 61 kW18197,0 %220 037 Kč
1.2 Benzín 81 kW4798,2 %241 159 Kč

Cenový odhad

212 432
od Kč
234 134
medián Kč
250 136
do Kč

Při nájezdu kolem 49 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km255 000 Kč
50 000 km234 000 Kč
75 000 km218 000 Kč
100 000 km208 000 Kč
125 000 km196 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 234 134 Kč (při mediánovém nájezdu 49 425 km). Běžné rozpětí je od 212 432 do 250 136 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 289 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 195 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 255 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 196 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie63,6 % · 14 vozidel
  • Polsko13,6 % · 3 vozidla
  • Belgie9,1 % · 2 vozidla
  • Itálie4,5 % · 1 vozidlo
  • Ukrajina4,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha43,8 % · 237 prohlídek
  • Středočeský kraj35,1 % · 190 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,1 % · 114 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá47,4 % · 110 vozidel
  • Bílá23,3 % · 54 vozidel
  • Červená11,2 % · 26 vozidel
  • Modrá11,2 % · 26 vozidel
  • Černá6,9 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
5,6 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 36,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,2 %EURO 5 · 0,5 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 015 vozů Citroënu C3 2021 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
58,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
82,8 %
vyvezeno 16,4 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u C3 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,4 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.