Citroën C3 2010
Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 17 840 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 58 900 Kčmedián 75 000 Kčdo 88 000 Kč
Citroën C3 ročníku 2010 má v ČR 1 913 vozů. V provozu jich zůstává 1 751 vozů (91,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 12,8 % (245 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C3 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 5,8 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,3 % | 20 000 až 50 000 km |
| 6 let | 96,3 % | 30 000 až 70 000 km |
| 8 let | 94,8 % | 40 000 až 100 000 km |
| 10 let | 93,4 % | 60 000 až 120 000 km |
| 12 let | 92,8 % | 70 000 až 140 000 km |
| 14 let | 89,7 % | 80 000 až 150 000 km |
| 16 let | 91,6 % | 90 000 až 170 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 54 kW (46,9 %), 1.4 Benzín 70 kW (26,3 %), 1.6 Benzín 88 kW (7,0 %).
Barevně převládá šedá (9,0 %), druhá nejčastější je hnědá-pastel (8,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 17 840 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2009 (93,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 88 348 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 54 646 až 128 908 km. To odpovídá asi 5 522 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.
Podíl dovozů (12,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 5 020 | 30,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 4 092 | 24,7 % |
| Brzdové zařízení | 2 914 | 17,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 1 473 | 8,9 % |
| Řízení | 1 017 | 6,1 % |
| Výhledy | 898 | 5,4 % |
| Obtěžování okolí | 778 | 4,7 % |
| Identifikace vozidla | 365 | 2,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2010
Závady, které technici u Citroënu C3 2010 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.2 | B | 2,01× |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,69× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,63× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 1,41× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,4× |
| Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2 | B | 1,33× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.2 | 14 let | 453 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 14 let | 280 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 16 let | 969 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 16 let | 788 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 10 294 |
Zobrazit všech 8 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.2 | 17 let | 723 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 17 let | 663 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 18 let | 919 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.4 Benzín 54 kW | 898 | 95,6 % | 79 872 Kč |
| 1.4 Benzín 70 kW | 503 | 95,1 % | 75 000 Kč |
| 1.6 Benzín 88 kW | 133 | 94,8 % | 80 128 Kč |
| 1.1 Benzín 44 kW | 133 | 96,4 % | 70 692 Kč |
| 1.4 Nafta 50 kW | 99 | 95,4 % | 55 683 Kč |
| 1.6 Nafta 66 kW | 72 | 90,8 % | 61 500 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 141 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 106 000 Kč |
| 100 000 km | 86 000 Kč |
| 150 000 km | 73 000 Kč |
| 200 000 km | 58 000 Kč |
| 250 000 km | 50 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 75 000 Kč (při mediánovém nájezdu 141 000 km). Běžné rozpětí je od 58 900 do 88 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 95 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 48 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 106 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 50 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C3 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo37,1 % · 91 vozidel
- Francie21,6 % · 53 vozidel
- Rakousko18,4 % · 45 vozidel
- Itálie9,8 % · 24 vozidel
- Belgie2,0 % · 5 vozidel
- ostatní země7,8 % · 19 vozidel
- země neurčena3,3 % · 8 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj16,8 % · 3 006 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,3 % · 1 843 prohlídek
- Moravskoslezský kraj10,2 % · 1 811 prohlídek
- ostatní62,7 % · 11 180 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá9,0 % · 172 vozidel
- Hnědá pastel8,5 % · 162 vozidel
- Modrá6,9 % · 132 vozidel
- Černá6,5 % · 125 vozidel
- Šedá metalíza6,5 % · 124 vozidel
- ostatní62,6 % · 1 198 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 47,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 713 vozů Citroënu C3 2010 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C3 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.