Citroën C3 2010
1.4 Nafta 50 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Malý turbodiesel je stavěný na kompromis mezi nízkou spotřebou a dostatečnou pružností pro městský i smíšený provoz.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 937 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 55 000 Kčmedián 55 683 Kčdo 73 071 Kč
Pátá nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2010 je 1.4 Nafta 50 kW - registr eviduje 99 vozů (5,2 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 8HZ (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 94,3 % |
| 100-200 000 km | 95,4 % |
| 200-300 000 km | 94,5 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,4 % (937 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2010 (ročník průměrně 95,2 %).
Plnou způsobilost mělo 95,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Nafta 50 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Sbíhavost kol mimo toleranciŘízení · kód 2.4.1 | A | 1,43× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.1 | 17 let | 1 551 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 99 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C3 2010
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 169 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 82 000 Kč |
| 100 000 km | 69 000 Kč |
| 150 000 km | 58 000 Kč |
| 200 000 km | 47 000 Kč |
| 250 000 km | 41 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Nafta 50 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 55 683 Kč (při typickém nájezdu 168 743 km). Běžné rozmezí je 55 000–73 071 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2010 (75 000 Kč) je tato motorizace o 26 % níže.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 82 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 41 000 Kč.