Citroën C3 2010
1.1 Benzín 44 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 1 203 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 62 281 Kčmedián 70 692 Kčdo 80 042 Kč
1.1 Benzín 44 kW je čtvrtá nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2010. V registrech je evidováno 133 vozů (7,0 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HFX (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,9 % |
| 100-200 000 km | 94,6 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 96,4 % (1 203 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu) mezi motory ročníku 2010 (ročník průměrně 95,2 %).
Plnou způsobilost mělo 96,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.4 Benzín 54 kW (95,6 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.1 Benzín 44 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 1,42× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,29× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 3 535 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 10 294 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 133 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C3 2010
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 132 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 94 000 Kč |
| 100 000 km | 79 000 Kč |
| 150 000 km | 66 000 Kč |
| 200 000 km | 52 000 Kč |
| 250 000 km | 46 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.1 Benzín 44 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 70 692 Kč (při typickém nájezdu 131 786 km). Běžné rozmezí je 62 281–80 042 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2010 (75 000 Kč) je tato motorizace o 6 % níže.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 94 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 46 000 Kč.