Mitsubishi Pajero 1999

Evidováno
120
Způsobilost na STK
88,0 %
Ø nájezd (medián)
206 177 km
Dovezeno (83 ks)
69 %

Způsobilé na 30 dnů 9,4 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 10,9 % bez plné způsobilosti, z 1 082 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1999 eviduje registr Mitsubishi Pajera 120 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 57 vozů (47,5 %); ze zahraničí dovezeno 83 vozů (69,2 %).

Ročník 199988,0 %
Model celkem91,6 %
Značka celkem93,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Nafta 92 kW (40,0 %), 2.5 Nafta 73 kW (33,3 %), 3.5 Benzín 143 kW (8,3 %).

Barevně převládá zelená-metal (21,7 %), druhá nejčastější je modrá-metal (16,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 082 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 88,0 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy o 3,6 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 9,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 10,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 206 177 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 164 005 až 249 255 km. To odpovídá asi 7 636 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,0 %), pak následují Jihočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (69,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 54742,9 %
Brzdové zařízení1 27621,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení74512,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5919,9 %
Řízení3976,7 %
Výhledy1672,8 %
Identifikace vozidla1572,6 %
Jiné vybavení631,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
782×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
778×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
541×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
248×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
246×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
227×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
214×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
208×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
2.8 Nafta 92 kW4889,8 %–
2.5 Nafta 73 kW4086,3 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Pajera 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo12,0 % · 10 vozidel
  • Itálie8,4 % · 7 vozidel
  • Rakousko7,2 % · 6 vozidel
  • Dánsko1,2 % · 1 vozidlo
  • Francie1,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,8 % · 4 vozidla
  • země neurčena65,1 % · 54 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj31,1 % · 337 prohlídek
  • Jihočeský kraj19,8 % · 214 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,3 % · 198 prohlídek
  • ostatní30,8 % · 333 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza21,7 % · 26 vozidel
  • Modrá metalíza16,7 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza10,8 % · 13 vozidel
  • Bílá10,0 % · 12 vozidel
  • Zelená8,3 % · 10 vozidel
  • ostatní32,5 % · 39 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
80,9 %
evidováno u 148 vozů
ABS
38,3 %
evidováno u 70 vozů
Airbag
23,0 %
evidováno u 42 vozů
Katalyzátor
12,0 %
evidováno u 22 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 24,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 97,7 %EURO 3 · 2,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1999 je mezi ročníky Pajera podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Pajera

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.