Mitsubishi Pajero 2006
Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 1 420 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Mitsubishi Pajero ročníku 2006 má v ČR 126 vozů. V provozu jich zůstává 96 vozů (76,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 38,1 % (48 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.2 Nafta 118 kW (73,0 %), 3.2 Nafta 136 kW (24,6 %), 3.2 Nafta 121 kW (2,4 %).
Barevně převládá stříbrná-metal (19,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (17,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 420 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 91,7 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2005 (93,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 196 998 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 140 417 až 251 608 km. To odpovídá asi 9 850 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,5 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.
Vysoký podíl dovozů (38,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 286 | 39,8 % |
| Brzdové zařízení | 631 | 19,5 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 561 | 17,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 301 | 9,3 % |
| Řízení | 228 | 7,1 % |
| Výhledy | 113 | 3,5 % |
| Obtěžování okolí | 57 | 1,8 % |
| Identifikace vozidla | 53 | 1,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2006
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 3.2 Nafta 118 kW | 92 | 92,7 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mitsubishi Pajera 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo45,8 % · 22 vozidel
- Itálie8,3 % · 4 vozidla
- Německo (NDR)4,2 % · 2 vozidla
- Polsko4,2 % · 2 vozidla
- Rakousko4,2 % · 2 vozidla
- ostatní země4,2 % · 2 vozidla
- země neurčena29,2 % · 14 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj15,0 % · 213 prohlídek
- Středočeský kraj13,5 % · 191 prohlídek
- Hlavní město Praha10,5 % · 149 prohlídek
- ostatní61,1 % · 867 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Stříbrná metalíza19,0 % · 24 vozidel
- Šedá metalíza17,5 % · 22 vozidel
- Černá15,1 % · 19 vozidel
- Černá metalíza14,3 % · 18 vozidel
- Modrá metalíza11,1 % · 14 vozidel
- ostatní23,0 % · 29 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 32,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero 2006
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.