Mitsubishi Pajero 2011
Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 363 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 262 386 Kčmedián 299 072 Kčdo 323 879 Kč
V roce 2011 eviduje registr Mitsubishi Pajera 156 vozů. V provozu jich zůstává 127 vozů (81,4 %); ze zahraničí dovezeno 20 vozů (12,8 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.2 Nafta 147 kW (100,0 %).
Barevně převládá černá-metal (23,7 %), druhá nejčastější je černá (15,4 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 363 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 94,7 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy o 3,1 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 94,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 160 319 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 102 752 až 219 675 km. To odpovídá asi 10 688 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (39,9 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.
Podíl dovozů (12,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 735 | 42,8 % |
| Brzdové zařízení | 347 | 20,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 269 | 15,7 % |
| Řízení | 106 | 6,2 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 105 | 6,1 % |
| Výhledy | 88 | 5,1 % |
| Identifikace vozidla | 68 | 4,0 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2011
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 3.2 Nafta 147 kW | 156 | 94,9 % | 299 072 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 242 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 384 000 Kč |
| 200 000 km | 321 000 Kč |
| 250 000 km | 283 000 Kč |
| 300 000 km | 247 000 Kč |
| 350 000 km | 229 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Mitsubishi Pajera ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 299 072 Kč (při mediánovém nájezdu 242 000 km). Běžné rozpětí je od 262 386 do 323 879 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 335 546 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 252 263 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 384 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 229 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Mitsubishi Pajera 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo50,0 % · 10 vozidel
- Belgie40,0 % · 8 vozidel
- Itálie5,0 % · 1 vozidlo
- Německo (NDR)5,0 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj15,8 % · 216 prohlídek
- Hlavní město Praha12,5 % · 170 prohlídek
- Středočeský kraj11,4 % · 156 prohlídek
- ostatní60,2 % · 821 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá metalíza23,7 % · 37 vozidel
- Černá15,4 % · 24 vozidel
- Šedá metalíza14,7 % · 23 vozidel
- Stříbrná metalíza12,2 % · 19 vozidel
- Hnědá metalíza7,7 % · 12 vozidel
- ostatní26,3 % · 41 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 44,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2011 patří u Pajera k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,1 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero 2011
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.