Citroën C5 2008

2.0 Nafta 100 kW

Kód motoru: RHR · 4 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
100 kW
Výkon (136 k)
~2 000 cm³
Objem
6,3 l/100 km
Ø spotřeba
167 g/km
Ø CO₂
201 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 698 kg· rozvor 2 800 mm· délka 4 809 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
355
V provozu
278
Způsobilost na STK
93,9 %
STK kontrol
3 944

Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 3 944 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 48 320 Kčmedián 60 000 Kčdo 79 273 Kč

2.0 Nafta 100 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2008. V registrech je evidováno 355 vozů (52,3 % ročníku).

Tato motorizace93,9 %
Ročník celkem94,4 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,5 %
100-200 000 km93,8 %
200-300 000 km91,3 %
nad 300 000 km91,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,9 % (3 944 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2008 (ročník průměrně 94,4 %).

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 100 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,52×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B2,18×
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1B1,51×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,28×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.116 let622
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let480
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.116 let305
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.216 let503
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.116 let1 746
Zobrazit všech 11 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.116 let2 086
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.117 let595
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.117 let3 642
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.118 let1 316
Některé okno nelze otevřítkód 3.2.5.118 let234
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let453

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

23 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351311×P018322×P116620×P008718×P147113×P240811×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 355 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:

RHR
98,9 %351 ks
RHR/RH01
0,6 %2 ks
RH01
0,3 %1 ks
RHR (RH01)
0,3 %1 ks

Další motorizace Citroënu C5 2008

Cenový odhad

48 320
od Kč
60 000
medián Kč
79 273
do Kč

Při nájezdu kolem 233 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km83 000 Kč
200 000 km66 000 Kč
250 000 km57 000 Kč
300 000 km47 000 Kč
350 000 km43 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 100 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 60 000 Kč (při typickém nájezdu 232 741 km). Běžné rozmezí je 48 320–79 273 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2008 (59 800 Kč).

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 83 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 43 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2008 2.0 Nafta 100 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.