Peugeot 5008 2016
Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 253 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 2016 Peugeotu 5008 má v českých registrech 198 vozů. V provozu zůstává 178 vozů (89,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 34 vozů (17,2 %).
Jak ročník stárne
Peugeotu 5008 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,6 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 94,7 % | 50 000 až 90 000 km |
| 6 let | 95,1 % | 70 000 až 130 000 km |
| 8 let | 95,2 % | 90 000 až 170 000 km |
| 10 let | 93,1 % | 120 000 až 200 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 88 kW (67,2 %), 2.0 Nafta 110 kW (31,3 %), 1.6 Nafta 85 kW (1,5 %).
Nejčastější barva je šedá (57,6 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 253 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 111 565 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 70 049 až 157 690 km. To odpovídá asi 11 157 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (40,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 517 | 36,0 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 223 | 15,5 % |
| Výhledy | 184 | 12,8 % |
| Brzdové zařízení | 177 | 12,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 113 | 7,9 % |
| Řízení | 102 | 7,1 % |
| Identifikace vozidla | 65 | 4,5 % |
| Obtěžování okolí | 55 | 3,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2016
Závady, které technici u Peugeotu 5008 2016 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 2,61× |
| Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1 | B | 2,02× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 10 let | 360 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 11 let | 201 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 11 let | 2 138 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 11 let | 427 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 12 let | 326 |
Zobrazit všech 9 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 12 let | 3 840 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 12 let | 1 296 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 13 let | 269 |
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 13 let | 450 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2016
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Nafta 88 kW | 133 | 95,4 % | – |
| 2.0 Nafta 110 kW | 62 | 93,7 % | – |
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 5008 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Francie35,3 % · 12 vozidel
- Chorvatsko20,6 % · 7 vozidel
- Belgie14,7 % · 5 vozidel
- Německo14,7 % · 5 vozidel
- Itálie8,8 % · 3 vozidla
- ostatní země5,9 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha40,2 % · 794 prohlídek
- Středočeský kraj33,5 % · 661 prohlídek
- Jihomoravský kraj26,3 % · 520 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá56,4 % · 114 vozidel
- Bílá32,2 % · 65 vozidel
- Černá5,9 % · 12 vozidel
- Hnědá4,0 % · 8 vozidel
- Modrá1,5 % · 3 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 53,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 831 vozů Peugeotu 5008 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Peugeot 5008 2016
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.