Peugeot 5008 2026

Evidováno
89
Způsobilost na STK
97,6 %
Ø nájezd (medián)
7 746 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 131 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Peugeot 5008 ročníku 2026 eviduje registr 89 vozů. Aktivně jezdí 89 vozů (100,0 %), dovoz tvoří 0,0 % ročníku (0 vozů).

Ročník 202697,6 %
Model celkem95,4 %
Značka celkem93,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 100 kW (100,0 %).

Nejčastější barva je modrá (59,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 131 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 97,6 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je 7 746 km, běžně v rozmezí 2 850 až 9 977 km.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (40,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2026

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 100 kW8997,6 %–

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 5008 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj8,4 % · 11 prohlídek
  • Hlavní město Praha6,1 % · 8 prohlídek
  • Jihomoravský kraj6,1 % · 8 prohlídek
  • ostatní79,4 % · 104 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá57,6 % · 53 vozidel
  • Šedá25,0 % · 23 vozidel
  • Bílá13,0 % · 12 vozidel
  • Černá4,3 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
24,7 %
evidováno u 110 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 98,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2026 patří u 5008 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 5008

Proklepněte konkrétní Peugeot 5008 2026

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.