Peugeot 5008 2017
Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 859 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Peugeot 5008 ročníku 2017 eviduje registr 180 vozů. Aktivně jezdí 178 vozů (98,9 %), dovoz tvoří 29,4 % ročníku (53 vozů).
Jak ročník stárne
Peugeotu 5008 2017 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 2,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,3 % | 50 000 až 90 000 km |
| 6 let | 98,2 % | 70 000 až 130 000 km |
| 8 let | 93,2 % | 100 000 až 170 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 88 kW (42,2 %), 2.0 Nafta 110 kW (17,8 %), 1.2 Benzín 96 kW (16,7 %).
Nejčastější barva je šedá (49,4 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 859 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2017 mělo plnou způsobilost 96,4 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2016 (94,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 104 277 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 67 766 až 146 417 km. To odpovídá asi 11 586 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (38,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 127 | 29,0 % |
| Brzdové zařízení | 115 | 26,3 % |
| Výhledy | 67 | 15,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 66 | 15,1 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 63 | 14,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2017
Závady, které technici u Peugeotu 5008 2017 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 2,07× |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 1,93× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 11 let | 2 138 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 11 let | 427 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2017
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Nafta 88 kW | 76 | 96,5 % | – |
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 5008 2017 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo35,8 % · 19 vozidel
- Francie32,1 % · 17 vozidel
- Belgie20,8 % · 11 vozidel
- Itálie1,9 % · 1 vozidlo
- Lucembursko1,9 % · 1 vozidlo
- ostatní země7,5 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha38,5 % · 370 prohlídek
- Středočeský kraj34,2 % · 329 prohlídek
- Jihomoravský kraj27,3 % · 262 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá49,4 % · 89 vozidel
- Bílá21,7 % · 39 vozidel
- Zelená15,0 % · 27 vozidel
- Černá5,6 % · 10 vozidel
- Modrá4,4 % · 8 vozidel
- ostatní3,9 % · 7 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 62,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 604 vozů Peugeotu 5008 2017 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Peugeot 5008 2017
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.