Mitsubishi Pajero 1994

Evidováno
281
Způsobilost na STK
88,9 %
Ø nájezd (medián)
233 310 km
Dovezeno (163 ks)
58 %

Způsobilé na 30 dnů 9,3 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti, z 1 520 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mitsubishi Pajero ročníku 1994 eviduje registr 281 vozů. Aktivně jezdí 92 vozů (32,7 %), dovoz tvoří 58,0 % ročníku (163 vozů).

Ročník 199488,9 %
Model celkem91,6 %
Značka celkem93,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 73 kW (29,2 %), 2.5 Nafta (18,1 %), 2.8 Nafta 92 kW (16,7 %).

Barevně převládá šedá-metal (15,3 %), druhá nejčastější je zelená-metal (13,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 520 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 88,9 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy o 2,7 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 9,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1993 (86,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 233 310 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 193 752 až 274 356 km. To odpovídá asi 7 291 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (58,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 72343,0 %
Brzdové zařízení87421,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení44811,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav44211,0 %
Řízení2666,6 %
Identifikace vozidla1313,3 %
Výhledy1203,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
474×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
469×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
355×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
178×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
163×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
162×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
156×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
128×

Motorizace ročníku 1994

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 73 kW8288,7 %–
2.8 Nafta 92 kW4787,4 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Pajera 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko9,8 % · 16 vozidel
  • Německo7,4 % · 12 vozidel
  • Itálie1,8 % · 3 vozidla
  • Francie0,6 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko0,6 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena79,1 % · 129 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj11,3 % · 172 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,3 % · 156 prohlídek
  • Královéhradecký kraj8,9 % · 136 prohlídek
  • ostatní69,5 % · 1 056 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza15,3 % · 43 vozidel
  • Zelená metalíza13,5 % · 38 vozidel
  • Modrá metalíza12,8 % · 36 vozidel
  • Červená základní7,8 % · 22 vozidel
  • Červená metalíza7,5 % · 21 vozidel
  • ostatní43,1 % · 121 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
80,6 %
evidováno u 257 vozů
ABS
31,0 %
evidováno u 99 vozů
Katalyzátor
25,1 %
evidováno u 80 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 7,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 73,9 %EURO 2 · 17,4 %EURO 3 · 8,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1994 je mezi ročníky Pajera podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Pajera

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero 1994

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.