Citroën Xsara 2003
1.6 Benzín 80 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 5 207 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Třetí nejpočetnější motorizace u Citroënu Xsary ročníku 2003 je 1.6 Benzín 80 kW - registr eviduje 547 vozů (14,2 % z celkového ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,4 % |
| 100-200 000 km | 91,0 % |
| 200-300 000 km | 89,6 % |
| nad 300 000 km | 87,5 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,1 % (5 207 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu) mezi motory ročníku 2003 (ročník průměrně 93,3 %).
Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 80 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.4.2.1.1 | B | 1,88× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,7× |
| Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2 | B | 1,51× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,46× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.2 | 20 let | 611 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 20 let | 4 941 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Uvolněný spojovací prvek výbavy vozidlakód 6.2.9.2.1 | 20 let | 205 |
Zobrazit všech 14 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 20 let | 2 302 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 20 let | 2 613 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 20 let | 3 729 |
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdykód 1.4.2.1.1 | 21 let | 563 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 21 let | 473 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 21 let | 541 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 21 let | 2 815 |
| Některé okno nelze otevřítkód 3.2.5.1 | 21 let | 745 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 547 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru: