Citroën C5 2009

2.0 Nafta 100 kW

Kód motoru: RHR · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
100 kW
Výkon (136 k)
~2 000 cm³
Objem
6,4 l/100 km
Ø spotřeba
169 g/km
Ø CO₂
201 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 721 kg· rozvor 2 812 mm· délka 4 810 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
244
V provozu
200
Způsobilost na STK
94,2 %
STK kontrol
2 730

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 2 730 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 51 190 Kčmedián 79 450 Kčdo 84 454 Kč

2.0 Nafta 100 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2009. V registrech je evidováno 244 vozů (36,3 % ročníku).

Tato motorizace94,2 %
Ročník celkem93,6 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km98,2 %
100-200 000 km93,3 %
200-300 000 km91,0 %
nad 300 000 km94,3 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,2 % (2 730 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 93,6 %).

Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 100 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Poškozená prachovka poloosyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2B1,84×
Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1B1,84×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,8×
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B1,69×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B1,58×
Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2B1,28×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 798 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozená prachovka poloosykód 5.3.4.2.214 let186
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.216 let503
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.116 let622
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let480
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.116 let1 746
Zobrazit všech 12 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.116 let2 086
Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.116 let2 137
Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.117 let397
Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.217 let346
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.117 let595
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.118 let1 316
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let453

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

27 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351224×P018325×P147124×P116618×P018117×P11AA9×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 244 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

RHR
95,1 %232 ks
RH01
4,5 %11 ks
RHR/RHR01
0,4 %1 ks

Další motorizace Citroënu C5 2009

Cenový odhad

51 190
od Kč
79 450
medián Kč
84 454
do Kč

Při nájezdu kolem 244 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km115 000 Kč
200 000 km92 000 Kč
250 000 km79 000 Kč
300 000 km66 000 Kč
350 000 km59 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 100 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 79 450 Kč (při typickém nájezdu 244 296 km). Běžné rozmezí je 51 190–84 454 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2009 (75 000 Kč) je tato motorizace o 6 % výše.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 115 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 59 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2009 2.0 Nafta 100 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.