Citroën C4 Picasso 2008

2.0 Benzín 103 kW

Kód motoru: RFJ

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~2 000 cm³
Objem
8 l/100 km
Ø spotřeba
192 g/km
Ø CO₂
195 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 623 kg· rozvor 2 728 mm· délka 4 551 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
55
V provozu
33
Způsobilost na STK
92,6 %
STK kontrol
544

Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 544 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 46 000 Kčobvykle 59 000 Kčdo 76 000 Kč

Pátá nejpočetnější motorizace u Citroënu C4 Picasso ročníku 2008 je 2.0 Benzín 103 kW - registr eviduje 55 vozů (3,2 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem RFJ.

Tato motorizace92,6 %
Ročník celkem94,1 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km91,5 %
100-200 000 km93,3 %
200-300 000 km89,3 %
nad 300 000 km97,0 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 92,6 % (544 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2008 (ročník průměrně 94,1 %).

Plnou způsobilost mělo 92,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.7 Benzín+LPG 92 kW (92,9 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,2 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 472 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Citroënu C4 Picasso 2008

Cenový odhad

46 000
od Kč
59 000
obvykle Kč
76 000
do Kč

Při nájezdu kolem 206 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km95 000 Kč
150 000 km78 000 Kč
200 000 km61 000 Kč
250 000 km52 000 Kč
300 000 km43 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Benzín 103 kW vychází při nájezdu kolem 206 000 km na přibližně 59 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 46 000 a 76 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 95 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 43 000 Kč.

Doporučení

V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Citroënu C4 Picasso

Proklepněte konkrétní Citroën C4 Picasso 2008 2.0 Benzín 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.