Citroën C3 2004

Evidováno
2 960
Způsobilost na STK
92,7 %
Ø nájezd (medián)
125 607 km
Dovezeno (1 279 ks)
43 %

Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 31 765 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 25 000 Kčmedián 35 000 Kčdo 43 211 Kč

Pro Citroën C3 ročníku 2004 eviduje registr 2 960 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 1 798 vozů (60,7 %), dovoz tvoří 43,2 % ročníku (1 279 vozů).

Ročník 200492,7 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 22 let klesla plná způsobilost o 6,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,0 %20 000 až 60 000 km
6 let93,4 %40 000 až 90 000 km
8 let91,1 %50 000 až 110 000 km
10 let92,1 %70 000 až 130 000 km
12 let89,4 %80 000 až 140 000 km
14 let90,8 %100 000 až 160 000 km
16 let89,5 %110 000 až 180 000 km
18 let89,8 %110 000 až 190 000 km
20 let87,9 %120 000 až 190 000 km
22 let86,9 %130 000 až 200 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (45,5 %), 1.4 Nafta 50 kW (24,2 %), 1.4 Benzín 54 kW (19,4 %).

Barevně převládá modrá-metal (11,5 %), druhá nejčastější je modrá (7,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 31 765 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 92,7 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 125 607 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 88 899 až 165 786 km. To odpovídá asi 5 709 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (43,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku19 88832,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení16 68726,8 %
Brzdové zařízení12 23619,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5 6589,1 %
Řízení3 0134,8 %
Výhledy2 7374,4 %
Identifikace vozidla1 0621,7 %
Obtěžování okolí8981,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
6 965×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
5 732×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
4 186×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
3 928×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
3 796×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
3 518×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
2 631×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
2 598×

Na co se zaměřit u ročníku 2004

Závady, které technici u Citroënu C3 2004 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2B4,73×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,83×
Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2B1,69×
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.2B1,56×
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,55×
Prasklé listové pero / opotřebovaný pružící elementNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.3.1B1,51×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poklice brání kontrole upevnění kolkód 5.2.2.716 let115
Prasklé listové pero / opotřebovaný pružící elementkód 5.3.1.3.117 let137
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.117 let600
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.217 let1 202
Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.417 let5 445
Zobrazit všech 14 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.218 let535
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.518 let693
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.218 let1 009
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.118 let18 409
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníkód 5.3.2.2.219 let239
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let1 776
Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.220 let298
Kapotu či víko kufru nelze zajistit otevřenékód 6.2.3.5.120 let198

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

9,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351439×P0402257×P050041×P030030×P020128×P011522×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW1 34692,6 %30 000 Kč
1.4 Nafta 50 kW71593,0 %35 000 Kč
1.4 Benzín 54 kW57393,2 %44 000 Kč
1.4 Nafta 66 kW12591,8 %43 000 Kč
1.6 Benzín 80 kW7293,4 %47 000 Kč

Cenový odhad

25 000
od Kč
35 000
medián Kč
43 211
do Kč

Při nájezdu kolem 173 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km61 000 Kč
100 000 km46 000 Kč
150 000 km37 000 Kč
200 000 km31 000 Kč
250 000 km27 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2004 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 35 000 Kč (při mediánovém nájezdu 172 643 km). Běžné rozpětí je od 25 000 do 43 211 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 48 373 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 16 360 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 61 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 27 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo27,8 % · 355 vozidel
  • Francie13,7 % · 175 vozidel
  • Itálie11,0 % · 141 vozidel
  • Rakousko7,6 % · 97 vozidel
  • Belgie4,4 % · 56 vozidel
  • ostatní země6,3 % · 81 vozidel
  • země neurčena29,2 % · 374 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,7 % · 5 290 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,2 % · 3 245 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj9,5 % · 3 030 prohlídek
  • ostatní63,6 % · 20 200 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza11,5 % · 340 vozidel
  • Modrá7,9 % · 235 vozidel
  • Šedá metalíza7,9 % · 234 vozidel
  • Modrá pastel7,8 % · 230 vozidel
  • Šedá6,7 % · 199 vozidel
  • ostatní58,2 % · 1 722 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
32,1 %
evidováno u 1 282 vozů
Tažné zařízení
16,6 %
evidováno u 664 vozů
Katalyzátor
13,8 %
evidováno u 552 vozů
Airbag
8,1 %
evidováno u 322 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 94,7 %EURO 4 · 4,9 %EURO 5 · 0,2 %EURO 1 · 0,2 %EURO 2 · 0,1 %EURO 6 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 3 996 vozů Citroënu C3 2004 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
24,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
61,9 %
vyvezeno 1,8 % · zaniklo 32,4 %

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.