Citroën C3 2004
1.4 Benzín 54 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 5 907 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 29 900 Kčmedián 44 000 Kčdo 49 990 Kč
1.4 Benzín 54 kW je třetí nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2004. V registrech je evidováno 573 vozů (19,4 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFV.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,8 % |
| 100-200 000 km | 91,6 % |
| 200-300 000 km | 90,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,2 % (5 907 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2004 (ročník průměrně 92,7 %).
Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 54 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2 | B | 1,85× |
| Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2 | B | 1,65× |
| Emisní závady z řídicí jednotkyObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.9 | B | 1,59× |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4 | B | 1,59× |
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,53× |
| Špatně upevněný akumulátorSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.13.6.1 | B | 1,5× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotkykód 8.2.1.2.9 | 17 let | 191 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 17 let | 600 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 17 let | 5 445 |
| Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.2 | 18 let | 535 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 18 let | 919 |
Zobrazit všech 11 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.2 | 18 let | 1 009 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 18 409 |
| Špatně upevněný akumulátorkód 4.13.6.1 | 19 let | 112 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 19 let | 1 776 |
| Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.2 | 20 let | 298 |
| Kapotu či víko kufru nelze zajistit otevřenékód 6.2.3.5.1 | 20 let | 198 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu C3 2004
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 160 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 75 000 Kč |
| 100 000 km | 57 000 Kč |
| 150 000 km | 46 000 Kč |
| 200 000 km | 38 000 Kč |
| 250 000 km | 33 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Benzín 54 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 44 000 Kč (při typickém nájezdu 160 056 km). Běžné rozmezí je 29 900–49 990 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2004 (35 000 Kč) je tato motorizace o 26 % výše.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 75 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 33 000 Kč.