Citroën C3 2004
1.4 Nafta 66 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Malý turbodiesel je stavěný na kompromis mezi nízkou spotřebou a dostatečnou pružností pro městský i smíšený provoz.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 6,7 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 7,5 % bez plné způsobilosti, z 1 304 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 31 000 Kčobvykle 43 000 Kčdo 59 000 Kč
1.4 Nafta 66 kW je čtvrtá nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2004. V registrech je evidováno 125 vozů (4,2 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 8HY.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 100,0 % |
| 100-200 000 km | 91,9 % |
| 200-300 000 km | 88,2 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,8 % (1 304 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu) mezi motory ročníku 2004 (ročník průměrně 92,7 %).
Plnou způsobilost mělo 91,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 7,5 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Nafta 66 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.3.3.1 | A | 1,82× |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,55× |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1 | A | 1,53× |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1 | A | 1,5× |
| Vadný zdroj potkávacího světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4 | A | 1,4× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,38× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 14 let | 3 837 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 10 466 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 976 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 10 294 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 17 let | 4 512 |
Zobrazit všech 9 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 17 let | 5 445 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 18 let | 2 522 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 18 let | 8 262 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 19 let | 1 776 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu C3 2004
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 173 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 77 000 Kč |
| 100 000 km | 59 000 Kč |
| 150 000 km | 46 000 Kč |
| 200 000 km | 38 000 Kč |
| 250 000 km | 33 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Nafta 66 kW vychází při nájezdu kolem 173 000 km na přibližně 43 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 31 000 a 59 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 77 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 33 000 Kč.