Peugeot 308 2007

Evidováno
172
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
135 301 km
Dovezeno (92 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 1 855 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 41 000 Kčmedián 49 990 Kčdo 59 900 Kč

Peugeot 308 ročníku 2007 má v ČR 172 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 127 vozů (73,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 53,5 % (92 vozů).

Ročník 200795,3 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 308 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 9,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,8 % -
6 let98,8 % -
8 let94,9 % -
10 let92,0 % -
12 let94,9 % -
14 let96,1 % -
16 let87,7 % -
18 let89,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 88 kW (44,2 %), 1.6 Nafta 80 kW (34,3 %), 1.6 Nafta 66 kW (9,3 %).

Nejčastější barva je šedá-metal (33,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 855 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 135 301 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 93 013 až 180 306 km. To odpovídá asi 7 121 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (53,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku84628,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení68823,5 %
Brzdové zařízení56619,4 %
Obtěžování okolí2247,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2057,0 %
Řízení1966,7 %
Výhledy1304,4 %
Identifikace vozidla702,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
347×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
281×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
271×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
212×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
195×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
118×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
116×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
90×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

16 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 159 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 88 kW7695,9 %49 900 Kč
1.6 Nafta 80 kW5994,3 %55 000 Kč

Cenový odhad

41 000
od Kč
49 990
medián Kč
59 900
do Kč

Při nájezdu kolem 202 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km82 000 Kč
150 000 km63 000 Kč
200 000 km50 000 Kč
250 000 km43 000 Kč
300 000 km34 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 308 ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 49 990 Kč (při mediánovém nájezdu 201 622 km). Běžné rozpětí je od 41 000 do 59 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 74 752 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 24 200 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 82 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 34 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 308 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo46,7 % · 43 vozidel
  • Francie19,6 % · 18 vozidel
  • Itálie9,8 % · 9 vozidel
  • Rakousko6,5 % · 6 vozidel
  • Belgie3,3 % · 3 vozidla
  • ostatní země7,6 % · 7 vozidel
  • země neurčena6,5 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,2 % · 301 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,2 % · 282 prohlídek
  • Plzeňský kraj13,3 % · 246 prohlídek
  • ostatní55,3 % · 1 026 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza33,7 % · 58 vozidel
  • Šedá18,6 % · 32 vozidel
  • Černá metalíza8,7 % · 15 vozidel
  • Modrá metalíza7,6 % · 13 vozidel
  • Černá7,0 % · 12 vozidel
  • ostatní24,4 % · 42 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
45,8 %
evidováno u 140 vozů
Tažné zařízení
19,0 %
evidováno u 58 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 41,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 100,0 %

Jiné ročníky Peugeotu 308

Proklepněte konkrétní Peugeot 308 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.